Gdzie oglądać FAME MMA 9 – Transmisja, Stream, PPV

0
Gdzie oglądać FAME MMA 9 - Transmisja, Stream, PPV
Fot. Kizo vs Arab, YouTube

Już dzisiaj o 20:00 kolejna gala poznańskiej organizacji FAME MMA. Tym razem na karcie znalazło się 10 pojedynków. W walce wieczoru mieliśmy zobaczyć pojedynek Popek vs Kizo, jednak kontuzja jednego z zawodników uniemożliwiła takie zestawienie.

KTO WALCZY?

W poniedziałek media obiegła informacji o tym, że Popek złamał rękę z przemieszczeniem i nie może walczyć na FAME MMA 9. Pojedynkiem z Kizo byli zainteresowani m.in. Norman Parke czy Piotr Szeliga i Amadeusz Ferrari.

Ostatecznie organizacja dała Wozińskiemu możliwość wybrania rywala i zmianę formuły. W walce wieczoru FAME MMA 9 zobaczymy więc pojedynek bokserski pomiędzy Kizo i Arabem.

Na sobotniej gali zobaczymy także kilka ciekawych debiutów. W drugim najważniejszym pojedynku wydarzenia do klatki wejdą Kacper Blonsky i Sylwester Wardęga. YouTuber, który prowadzi kanał Wataha do walki przygotowywał się pod okiem Marcina Różalskiego. Co ciekawe, dopiero na treningach u Różala Wardęga po raz pierwszy zetknął się ze sportami walki.

W pojedynku z Zusje zadebiutuje również Kamila Wybrańczyk. Mimo że dla narzeczonej Artura Szpilki będzie to pierwsza walka w formule MMA, to według bukmacherów jest ona zdecydowaną faworytką.

Na ostatniej konferencji organizatorzy zdradzili także, kto zawalczy na kolejnej, jubileuszowej gali. Włodarze postanowili spełnić żądanie Don Kasjo i na gali FAME MMA 10 w pojedynku wieczoru zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC Normanem Parke.

Jak wiadomo, walka musi odbyć się poza granicami kraju, a w stawce znajduje się „Pas Króla”, który został stworzony na zamówienie Życińskiego, oraz jako bonus kilogramowa sztabka złota.

GDZIE OGLĄDAĆ?

Galę Fame MMA 9 obejrzymy jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV w cenie 19,99 zł. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali.

Dostęp PPV wykupisz – TUTAJ.

Problem może pojawić się, gdy kilka minut przed FAME MMA 9 będziecie chcieli zalogować się na stronę i dokonać płatności. Wtedy czas oczekiwania na realizację Waszego zlecenia może wynieść nawet 20-30 minut. Kupując PPV wcześniej, zapewniasz sobie bezproblemowy dostęp do oglądania gali FAME MMA.

DOSTĘP DO FAME MMA 9 – WYKUP TUTAJ

KARTA WALK FAME MMA 9

WALKA WIECZORU

Gabriel „Arab” Al-Sulwi vs Patryk „Kizo” Woziński

KARTA GŁÓWNA

Sylwester Wardęga vs Kacper „Blonsky” Błoński

Marcin Malczyński vs Jakub „Kubańczyk” Flas – walka o pas wagi średniej

Kamila „Zusje” Smogulecka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk

Paweł „Ponczek” Sikora vs Patryk „Patrykos” Domke

Filip Zabielski vs Mariusz „Hejter” Słoński

Jakub „Kuba Post” Postaremczak vs Mikołaj „Vandal” Rdzanek

Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna „Anna IFBB Pro” Andrzejewska

Patryk „Mortalcio” Baran vs Krystian „Krycha” Wilczak

Patryk „Ryba” Karaś vs Oleg Riaszeńcew

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie