Wojciech Szczęsny przed meczem z Węgrami: „Naszą odpowiedzialnością jest to, żeby walczyć, pokazać charakter”

0
Wojciech Szczęsny przed meczem z Węgrami:
fot. Łączy Nas Piłka / YouTube

Już dziś Reprezentacja Polski zagra z Węgrami w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Trener Sousa podjął już decyzję i bramkarzem reprezentacji w pierwszym meczu będzie zawodnik Juventusu.

Wojciech Szczęsny skomentował na konferencji prasowej z mediami ostatnie głośne wydarzenia, czyli zwolnienie Jerzego Brzęczka.

Wiadomość o zmianie selekcjonera przyjąłem z zaskoczeniem, ale też z poczuciem odpowiedzialności za to, co się stało. Jestem przekonany, że trener Brzęczek stracił pracę nie dlatego, że wykonał źle swoją robotę, ale z powodu, że my jako zawodnicy graliśmy po prostu słabo.” – powiedział Szczęsny.

Dodając – „W tej chwili naszą odpowiedzialnością jest to, żeby walczyć, żeby pokazać charakter i dumę, grając dla reprezentacji. Nie chcemy, żeby zdarzały się takie nieprzyjemne momenty jak te, które mieliśmy w ostatnim czasie.

Szczęsny skomentował również to, że zespół przeanalizował grę reprezentacji Węgier.

„Mieliśmy pierwszą odprawę. To zespół, który od 6 meczów nie przegrał, odkąd zmienił system gry, zmienili ustawienie na grę trójką obrońców. Są dużo bardziej solidniejsi. Jesteśmy przygotowani, jeśli chodzi o ich pomysł na grę. Mamy też analityków, którzy wysyłają nam informacje na temat poszczególnych zawodników.”

Kursy na mecz Węgry – Polska:
Zwycięstwo Węgier – 3.60
Zwycięstwo Polski – 2.20

Otwórz konto – tutaj – i odbierz ZAKŁAD BEZ RYZYKA do 200 PLN. Rejestracja zajmuje 30 sekund.

Początek meczu o godzinie 20:45. Gdzie oglądać mecz Węgry – Polska?

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie