Najman o rzekomo ustawionej walce Don Kasjo vs Parke – „Zapiszę wynik, wsadzę do koperty i po walce się okaże” [WIDEO]

0
Najman o rzekomo ustawionej walce Don Kasjo vs Parke -
Fot. Marcin Najman, YouTube

Marcin Najman na swoim kanale YouTube został zapytany o pojedynek wieczoru gali FAME MMA 10. Były zawodnik uważa, że starcie może być ustawione.

W Main evencie jubileuszowej gali zobaczymy starcie Kasjusza Życińskiego, dawnego rywala Najmana, z byłym zawodnikiem UFC Normanem Parke. El Testostseron walczył z Don Kasjo na gali FAME MMA 8. Pojedynek w formule bokserskiej zakończył się wielkim skandalem.

Już w pierwszej rundzie Najman obalił, a następnie po odjęciu punktu kopnął rywala. Po dyskwalifikacji w klatce doszło do bójki z udziałem narożnika El Testosterona i ochroniarzy. Trener Najmana Damian Herczyk zakładając skrętówkę na kostkę Życińskiego, doprowadził do poważnej kontuzji.

W trakcie Q&A, które Najman prowadzi na swoim kanale, odpowiedział na pytanie dotyczące pojedynku Don Kasjo z Normanem Parke. Były zawodnik uważa, że starcie może być ustawione. Wyjaśnił, że mieszka niedaleko menadżera Stormina i na temat walki słyszał różne pogłoski.

– Słyszałem takie opinie, bo nie wiem, czy wiecie, menadżer Parka mieszka parę ulic ode mnie, to jest niesamowite co? W tej samej dzielnicy w Częstochowie. Więc różne pogłoski dochodzą do mnie –

Nie będę wam mówił, bo ja nie wiem, czy to jest prawda, natomiast pewne pogłoski do mnie dochodzą i kiedyś zrobimy tak, że ja napiszę, jaki będzie wynik, wsadzę go do koperty, zalakujemy tę kopertę i po walce się okaże, czy to jest taki wynik, o jakim słyszałem – powiedział Najman.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie