sobota, 24 lipca, 2021
Strona głównaUFCZawodnik UFC pomówiony przez tzw. 'sześćdziesiątkę' wychodzi na wolność! Mały świadek koronny......

Zawodnik UFC pomówiony przez tzw. 'sześćdziesiątkę' wychodzi na wolność! Mały świadek koronny… skazany!

Były zawodnik UFC – Salim Touahri – w czwartek decyzją sądu opuści areszt tymczasowy. Jak się okazało, mały świadek koronny, na podstawie zeznań którego sportowiec został zatrzymany, usłyszał zarzuty składania fałszywych zeznań i został skazany prawomocnym wyrokiem sądu.

Do zatrzymania Touahriego doszło rok temu, kiedy to mały świadek koronny Krystian K. zeznał, że ten prowadzi handel narkotyków. Żona zawodnika – Karolina – od początku stała za swoim mężem, który zarzekał się, że jest niewinny i z podaną sprawą nic go nie łączy. Sąd jednak za wszelką cenę spróbował udowodnić słuszność oskarżeń „Klemensa”.

Sąd okręgowy w Krakowie – jak poinformował portal Onet – uchylił środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego. „Grizzly” za dwa dni wyjdzie na wolność i razem ze swoim mecenasem, skupi się na kwestii oczyszczenia się ze wszystkich zarzutów.

Krystian K., którego zeznania wpłynęły na zatrzymanie zawodnika, został w innej sprawie skazany wyrokiem prawomocnym za składanie fałszywych zeznań.

Źródło: Onet.pl

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Szef FAME MMA o współpracy z KSW: „Chciałbym bardzo. Myślę, że...

0
Krzysztof Rozpara w rozmowie z Andrzejem Kostyrą przyznał, że chciałby podjąć współpracę z organizacją KSW, która przyniosłaby korzyści całej dyscyplinie MMA w Polsce.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x