Piątek, 24 Maja, 2024

Michael Chandler wściekły na McGregora! Amerykanin nie przebaczył Irlandczykowi!

michael chandler wściekły na mcgregora
fot. Chandler IG, McGregor IG
Opublikowane 19 kwietnia 2024, 12:00
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Michael Chandler jest zły na Conora McGregora. Tak sugeruje Chael Sonnen, który uważa, że Amerykanin nie wybaczył Irlandczykowi wyzwisk oraz fizycznego ataku na planie TUFa.

Conor McGregor i Michael Chandler stoczą pojedynek 29 czerwca na gali UFC 303. Zawodnicy wreszcie zmierzą się w octagonie. Ta walka miała się odbyć wiele miesięcy wcześniej, niestety wciąż była odkładana w czasie przez wzgląd na Irlandczyka.

Chael Sonnen pracujący jako analityk podczas gal UFC jest zwykle dobrze poinformowany we wszelkich konfliktach i zakulisowych sytuacjach.

Zdaniem byłego pretendenta do mistrzowskiego pasa UFC, Michael Chandler nie zapomniał McGregorowi ataku, którego Irlandczyk dopuścił się na planie The Ultimate Fighter.

– Nie dajcie się zwieść, Michael Chandler jest wściekły na Conora McGregora. Niczego nie przebaczył, niczego nie zapomniał, nie zapomniał tego, co działo się w The Ultimate Fighterze. Nie zapomniał, że czekał prawie dwa lata.

Sonnen uważa, że głównym powodem tego, że Amerykanin trzymał nerwy na wodzy jest fakt, że Chandler musi zadbać o swoją rodzinę.

– Jest ojcem kilku adoptowanych dzieci, ma żonę, wyjeżdżał na obozy przygotowawcze, a Conor mówił mu: że może zawalczy w 185 funtach, a może pójdzie do boksu zawalczyć z Pacquiao. Chandler był bardzo powściągliwy, był miły i wiele osób tak robi podczas negocjacji: chcą być mili, dopóki nie postawią na swoim. Chandler ma w końcu to, czego chciał, a teraz pojawi się wściekły gość. On jest wkurzony.

Conor McGregor
VS
Michael Chandler
1 2.03
2 1.79
1 1.9
2 1.9

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO