Niedziela, 26 Maja, 2024

Porażka z Normanem Parke zakończy karierę Don Kasjo!? “Nie wiem, czy zawalczę. Jak nie zmienią werdyktu, zastanowię się, czy chce to dalej robić”

Porażka z Normanem Parke zakończy karierę Don Kasjo!? "Nie wiem, czy zwalczę. Jak nie zmienią werdyktu, zastanowię się, czy chce to dalej robić"
Fot. YouTube
Opublikowane 16 maja 2021, 08:53
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami jubileuszowa gala FAME MMA 10. W main evencie zobaczyliśmy starcie Kasjusza Życińskiego z Normanem Parke. Sytuacja, do jakiej doszło po walce, wzbudza duże kontrowersje, a kibice są mocno niezadowoleni.

Walka odbyła się w formule bokserskiej. Zawodnicy stoczyli 5 rund po 3 minuty. Po każdej odsłonie mieli 60 sekund przerwy. Don Kasjo był przekonany, że jego rywal nie pokaże nic, jednak ten mocno zaskoczył swoją taktyką i cały czas wywierał presję. Ostatecznie sędziowie byli jednogłośni. Mimo odjętego punktu Stormin zwyciężył walkę z Życińskim.

Chwilę po ogłoszeniu werdyktu zdenerwowani włodarze zabrali głos, żeby oświadczyć, że organizacja złoży protest. W ostrych słowach wypowiedział się Boxdel, który został mocno skrytykowany przez internautów, a na swoich social mediach następnie sam przeprosił za swoje zachowanie. Protestu jednak nie będzie, a decyzja sędziów jest ostateczna!

Po walce Norman Parke odebrał sztabkę złota i zabrał ze sobą pas króla. Co ciekawe, wcześniej zapowiadał, że nie jest nim w najmniejszym stopniu zainteresowany. Wygrana Stormina być może sprawi to, że Kasjusz Życiński zakończy swoją karierę w FAME MMA.

Jedynie jak zmienią werdykt to rewanż, a jak nie zmienią, to się zastanowię, czy chcę to dalej robić. Mój początek był słaby z sędziami, teraz znowu – powiedział.

No i nie wiem, czy zwalczę, zobaczę, jak to się potoczy. Jak mają mnie w chu*a robić, to ja nie chce być gościem, który sobie poprawia rekordy na stołach – dodał.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO