Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Andrzej Wasilewski krytykuje najważniejsze organizacje MMA w Polsce! “FAME MMA, KSW, czy FEN to są firmy, które udają…”

fot. YouTube Screenshot / Facebook
Opublikowane 18 maja 2021, 09:21
przez FW
0
0
Brak komentarzy

W miniony weekend odbyła się gala FAME MMA 10. W walce wieczoru Norman Parke konał przez jednogłośną decyzję sędziów Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego. Po walce jeden z włodarzy Michał Baron w ostrych słowach zapowiedział protest w sprawie zmiany wyniku. Choć ostatecznie “Boxdel” wycofał się ze swojego stanowiska, ale i tak rzuciło ono negatywny cień na organizację.

Tą sytuację postanowił skomentować jeden z najważniejszych polskich promotorów boksu zawodowego, który w dość dosadny sposób skrytykował organizację FAME MMA, przy okazji oberwało się równiez KSW i FEN.

Andrzej Wasilewski od wielu lat jest jednym z najpotężniejszych promotorów polskiej sceny boksu zawodowego. To on jest odpowiedzialny za sukcesy takich gwiazd bokserskich jak: Krzysztof Głowacki, Rafał Jackiewicz, czy Krzysztof “Diablo” Włodarczyk. Wasilewski to również promotor Artura Szpilki.

To już nie pierwszy raz kiedy oberwało się największym federacjom w naszym kraju.

„Złożą protest sami do siebie na siebie? Przecież fame, ksw czy fen to są firmy które udają federacje a są po prostu komercyjnymi firmami organizującymi eventy. Ktoś się łudzi, że to federacje o jakimkolwiek znaczeniu miedzynarodowym.”

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO