Andrzej Wasilewski krytykuje najważniejsze organizacje MMA w Polsce! „FAME MMA, KSW, czy FEN to są firmy, które udają…”

0
fot. YouTube Screenshot / Facebook

W miniony weekend odbyła się gala FAME MMA 10. W walce wieczoru Norman Parke konał przez jednogłośną decyzję sędziów Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. Po walce jeden z włodarzy Michał Baron w ostrych słowach zapowiedział protest w sprawie zmiany wyniku. Choć ostatecznie „Boxdel” wycofał się ze swojego stanowiska, ale i tak rzuciło ono negatywny cień na organizację.

Tą sytuację postanowił skomentować jeden z najważniejszych polskich promotorów boksu zawodowego, który w dość dosadny sposób skrytykował organizację FAME MMA, przy okazji oberwało się równiez KSW i FEN.

Andrzej Wasilewski od wielu lat jest jednym z najpotężniejszych promotorów polskiej sceny boksu zawodowego. To on jest odpowiedzialny za sukcesy takich gwiazd bokserskich jak: Krzysztof Głowacki, Rafał Jackiewicz, czy Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Wasilewski to również promotor Artura Szpilki.

To już nie pierwszy raz kiedy oberwało się największym federacjom w naszym kraju.

„Złożą protest sami do siebie na siebie? Przecież fame, ksw czy fen to są firmy które udają federacje a są po prostu komercyjnymi firmami organizującymi eventy. Ktoś się łudzi, że to federacje o jakimkolwiek znaczeniu miedzynarodowym.”

Źródło: Twitter

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie