Piątek, 24 Maja, 2024

Eksperci typują walkę Artura Szpilki: “Łukasz Różański jest stworzony po to, żeby w tym zestawieniu wygrać przed czasem”

Eksperci typują walkę Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim: "Łukasz jest stworzony po to, żeby w tym zestawieniu wygrać przed czasem"
Fot. Instagram / YouTube
Opublikowane 25 maja 2021, 11:33
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Już w tę niedzielę Artur Szpilka powróci na ring i zmierzy się Łukaszem Różańskim w kategorii do 101,6 kilogramów. Stawką pojedynku będzie pas WBC International dywizji bridger.

Pojedynek będzie walką wieczoru gali Knockout Boxing Night 15. Wydarzenie było już kilkukrotnie przekładane, jednak ostatecznie odbędzie się 30 maja ze względu luzowania, co umożliwia kibicom wejście na trybuny.

Według bukmacherów oraz dużej części kibiców Artur Szpilka jest bez szans w pojedynku z mniej doświadczonym rywalem. Natomiast jeśli chodzi o ekspertów ze świata boksu, wielokrotnie zaznaczyli już, że wszystko zależy od głowy Artura Szpilki.

Jeśli Szpila nie powróci do wielokrotnie popełnianych błędów i starych nawyków, powinien zwyciężyć ten pojedynek. Nie wiadomo też, jak mocną szczękę ma Łukasz Różański. Dotychczas nie miał okazji zmierzyć się z rywalem, który mógłby to zweryfikować.

EKSPERCI O POJEDYNKU ARTUR SZPILKA VS ŁUKASZ RÓŻAŃSKI

Na temat walki Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim wypowiedzieli się eksperci, którzy pojawili się w programie prowadzonym przez Mateusza Borka “W Ringu”:

Maciej Miszkiń przyznał, że na ten moment nie jest w stanie skazać faworyta. Według byłego pięściarza wszystko zależy od nastawienia Szpilki, z typowaniem ekspert wstrzyma się do ważenia i face to face poprzedzającego galę.

Jeżeli wytrzyma głowa Artura, oczywiście ma duże szanse na zwycięstwo, ale po tym, co się w ostatnich latach w jego ringowych bojach zdarzało, te nokauty, to jednak sporo pewności mi odebrało. Jeżeli wytrzyma to psychicznie, po pierwszej rundzie będziemy mądrzejsi, a może będzie już po walce – przyznał dziennikarz i komentator Janusz Pindera.

Wydaje mi się, że Łukasz Różański w tym zestawieniu jest stworzony po to, żeby wygrać przed czasem. Większość argumentów jest na jego korzyść. Myślę, że pójdzie, ruszy i jest pytanie nie. czy trafi, tylko kiedy trafi? Jak na to zareaguje Artur? Jestem przekonany, że nie zareaguje zbyt dobrze – dodał dziennikarz Kacper Bartosiak i zaznaczył, że nie widział jeszcze pięściarza, który po tak mocnych porażkach powrócił na wysoki poziom. Jest jednak przekonany, że to nie ostatnia walka Szpilki.

Natomiast Mateusz Borek uważa, że jeśli Artur przegra pojedynek z Łukaszem Różańskim, to zakończy swoją pięściarską karierę.

Kursy bukmacherskie Szpilka vs. Różański

Eksperci i bukmacherzy nie dają praktycznie żadnych szans Arturowi Szpilce, który skazywany jest w walce z Różańskim na porażkę! Czy słusznie? Naszym zdaniem niekoniecznie, dlatego warto tutaj pokusić się oto, że jednak Artur wygra – jeśli nie przez nokaut, to przez decyzję.

Kursy:
Zwycięstwo Artura Szpilki – 2.25
Zwycięstwo Łukasza Różańskiego – 1.55

Jeśli chcesz obstawić walkę, zarejestruj się – tutajNa start odbierzesz darmowy zakład za 29 zł.

OTWÓRZ KONTO > TUTAJ

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments