Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Krzysztof “Diablo” Włodarczyk rzucił wyzwanie Łukaszowi Różańskiemu! “Zapraszam cię na taniec w ringu” [WIDEO]

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk rzucił wyzwanie Łukaszowi Różańskiemu! "Zapraszam cię na taniec w ringu" [WIDEO]
Fot. Instagram/ YouTube
Opublikowane 4 czerwca 2021, 17:30
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Krzysztof Diablo Włodarczyk rzucił wyzwanie nie tylko Arturowi Szpilce. Pięściarz chce także zmierzyć się z jego ostatnim pogromcą.

Na gali Knockout Boxing Night 15 w minioną niedzielę Szpilka zmierzył się z Łukaszem Różańskim w kategorii bridger, a stawką pojedynku był pas WBC International. Artur dobrze rozpoczął starcie, jednak wystarczyło mu koncentracji jedynie na pierwsze kilkadziesiąt sekund pojedynku.

Szpil najpierw posłał rywala na deski, a chwilę później sam zaliczył kilka nokdaunów. Przy jednym z nich doznał także kontuzji kolana i stawu skokowego. Co więcej, nie pamięta nic od czasu, kiedy drugi raz wylądował na deskach. Ostatecznie już w pierwszej odsłonie został znokautowany.

Krzysztof Diablo Włodarczyk, który w kwietniu wyszedł z więzienia, ma na swoim koncie 63 walki, w tym 58 zwycięstw. W styczniu kilka dni przed zatrzymaniem przez policję pojawiła się informacja, że ma szansę na walki o pas, jednak kara pozbawienia wolności wprowadziła sporo zamieszania.

DIABLO RZUCA WYZWANIE ARTUROWI SZPILCE I ŁUKASZOWI RÓŻAŃSKIEMU

Pięściarz najpierw rzucił wyzwanie ciężko znokautowanemu Arturowi Szpilce. Słowa zawodnika przekazał Andrzej Kostyra, który rozmawiał z Diablo po gali KBN 15 – Jeżeli Szpilka ma jaja. Jeżeli jest taki kozak, jak mu się wydaje, to zrobimy to.

Tym razem pięściarz oświadczył, że chce zmierzyć się z Łukaszem Różańskim – Łukasz, zapraszam cię na taniec w ringu z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem. Pozdrawiam cię serdecznie. Do zobaczenia, miejmy nadzieję, na ringu.

Starcie ze Szpilką było dla Łukasza najważniejszym pojedynkiem w karierze. Dotychczas wygrał wszystkie 14 pojedynków, w tym 13 przez nokaut. Poza zdobyciem pasa WBC International w kategorii bridger ma na koncie mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej. W 2019 roku przez KO pokonał Izu Ugonoha.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments