czwartek, 5 sierpnia, 2021
Strona głównaBoksMateusz Borek krytykuje pojedynek Kamila Szeremety. Andrzej Wasilewski odpowiada.

Mateusz Borek krytykuje pojedynek Kamila Szeremety. Andrzej Wasilewski odpowiada.

W miniony weekend W El Paso odbyła się walka o tymczasowy pas mistrzowski WBO w wadze średniej pomiędzy Kamilem Szeremetą a Jaime Munguią. W tym przez TKO w 6. rundzie przegrał nasz rodak. To starcie wzbudza wiele emocji i jest ono szeroko komentowane i krytykowane. Pod jednym z wpisów Andrzeja Wasilewskiego swoje zdanie na temat tego boju wyraził Mateusz Borek.

Andrzej Wasilewski od wielu lat jest jednym z najpotężniejszych promotorów polskiej sceny boksu zawodowego. To on jest odpowiedzialny za sukcesy takich gwiazd bokserskich jak: Krzysztof Głowacki, Rafał Jackiewicz czy Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Wasilewski już wielokrotnie krytykował branżę MMA w przeszłości.

Mateusz Borek jest jednym z najlepszych dziennikarzy sportowych w Polsce. Jest on również cenionym komentatorem piłki nożnej. Po wielu latach pracy przy wielkich wydarzeń związanych ze sportami walki postanowił zostać promotorem bokserskim. Organizował on wiele ciekawych gal w tym kilka eventów z udziałem m.in. Tomasza Adamka.

Mateusz Borek krytykuje starcie Szeremeta Munguia

Po ostatniej walce Kamila Szeremety ostry komentarz zamieścił Maciej Sulęcki, który pierwotnie miał być rywalem Mangui – „To się nachapałeś Kamilu dolarów. Szanujmy się przede wszystkim jako sportowcy. Kto myśli inaczej jest zwykłym kretynem. Walka dramat, źle się to oglądało, bardzo przykro się na to patrzyło. Wk…m się, bo takiego Munguię to ja bym wciągnął nosem jak narkoman na sobotniej imprezie

W sieci po tej wypowiedzi zawrzało, a na odpowiedź Szeremety nie musieliśmy długo czekać. Kamil zaprosił Sulęckiego, aby powiedział mu to prosto w twarz!

Po pojedynku głos zabrał również Andrzej Wasilewski, który skomentował, że widząc styl walki Mungui nie zostanie on raczej mistrzem świata.

„Nie sądzę, żeby Jaime Munguia został mistrzem świata wagi średniej. Wielka szkoda, że nie przywieźliśmy z KP z 10 dni temu do El Paso top przygotowanego zawodnika wagi średniej.” – napisał na Twitterze Andrzej Wasilewski.

„Nie będzie. Mismatch. Nienawidzę Andrzej takich walk/ narożnik myśli jak przerwać.” – odpowiedział krótko Mateusz Borek.

„Rozumiem. Jeśli kiedykolwiek doprowadzisz jakiegoś zawodnika do takiej walki, jaką dzisiaj miał Kamil, pomogę z całą dokumentacją. Ja z kolei nie lubię takich gal, gdzie jak włączę TV to nie wiem czy to początek gali czy walka wieczoru.” – zakończył Andrzej Wasilewski.

źródło: Twitter

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

(VIDEO) Dana White ostro przed walką De La Hoyi! „Mam nadzieję,...

0
Wielokrotny mistrz świata już kilka miesięcy temu zapowiedział, że wraca na ring. W końcu znamy dokładną datę pojedynku oraz rywala, którym będzie legenda MMA!...
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x