(VIDEO) Jest nagranie z Warszawy! Pobici i znokautowani kibice Dinamo Zagrzeb po spotkaniu z kibicami Legii Warszawa

(VIDEO) Jest nagranie z Warszawy! Pobici i znokautowani kibice Dinamo Zagrzeb po spotkaniu z kibicami Legii Warszawa
Fot. Twitter
Opublikowane 10 sierpnia 2021, 12:24
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Do sieci trafiło nagranie zarejestrowane chwilę po tym, jak Legioniści starli się z kibicami Dinama Zagrzeb przed dzisiejszym meczem w Warszawie.

Już dzisiaj o godzinie 21:00 w stolicy rozegrany zostanie drugi mecz Legia Warszawa Dinamo Zagrzeb. Pierwsze spotkanie w Chorwacji, które miało miejsce w środę, zakończyło się wynikiem 1:1.

We wtorkowy wieczór w Zagrzebiu doszło do zamieszek z udziałem 200 kibiców. Wszystko rozpoczęło się od „polowania” ultrasów Bad Blue Boys, którzy ze sprzętem chcieli zaatakować kibiców z Warszawy. Ostatecznie jednak nie doszło do większej awantury i do szpitala trafił jeden Polak ze złamaną kością biodrową.

Więcej informacji oraz nagrania z zamieszek w Zagrzebiu znajdziesz tutaj:

(VIDEO) Ogromne zamieszki przed meczem Legii Warszawa! Kibice z Zagrzebia zaatakowali Polaków „ze sprzętem”

W Warszawie powoli zaczyna robić się gorąco i doszło już do pierwszego pobicia Chorwatów. Na Bulwarach grupa Legionistów starła się z kibicami Dinama Zagrzeb. Jak czytamy m.in. na portalu „Świat kibiców” po stronie Chorwatów było sporo nokautów, a na miejscu szybko pojawiła się policja. Tą wersję wydarzeń potwierdza nagranie, które pojawiło się na największych portalach kibicowskich m.in. Hooligans.cz.

Jak jednak wiadomo, pobici kibice nie należeli do grupy Bad Blue Boys, gdyż w czasie starcia nie było jej jeszcze w Warszawie. Prawdopodobnie są to kibice, którzy do stolicy dotarli na własną rękę.

Polskie portale informowały, że warszawska policja nic nie wie o bójce na bulwarach, jednak dotarliśmy do nagrania, zarejestrowanego bezpośrednio po awanturze. Na filmie widać pobitych kibiców oraz ratownika medycznego.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments