czwartek, 11 sierpnia, 2022
Strona głównaFame MMAFame MMA odpowiada trenerowi Bonusa BGC! "Panie śliska wykładzina. Twoje kolejne potknięcie...

Fame MMA odpowiada trenerowi Bonusa BGC! „Panie śliska wykładzina. Twoje kolejne potknięcie twarzą o pięść Amadeusza może…”

Organizacja postanowiła odpowiedź na słowa Eryka Bręczewskiego, który w ostatnio piątek został znokautowany przez Amadeusza Ferrariego.

Trener Bonusa BGC przerwał wywiad, który zawodnik Fame MMA udzielał na media treningu przed galą High League. Bręczewski próbował sprowokować Ferrariego i chciał, żeby ten przyjął jego wyzwanie oraz stoczył z nim pojedynek. Amadeusz próbował ignorować Bręczewskiego, jednak ten uderzył go z liścia. W takiej sytuacji Ferrari ruszył z ciosami i znokautował trenera.

O bójce szybko zrobiło się głośno, a nagrania obiegły cały internet. Na Bręczewskiego spadła lawina krytyki za to, że sam rozpoczął bójkę, został znokautowany, a na koniec próbował przekonać internautów, że jedynie się poślizgnął i odgrażał się, że „zaje**e” Ferrariego.

Bręczewski wykorzystuje to, że jest o nim głośno i ponownie rzuca wyzwanie Ferrariemu oraz zapewnia, że nie odpuści Amadeuszowi. Przed jutrzejszym cagem z udziałem Ferrariego z trenerem skontaktowała się organizacja Fame MMA, która przestrzegła go przed jakąkolwiek konfrontacją fizyczną, gdyż zawodnik na najbliższej gali stoczy pojedynek z Filipkiem.

Bręczewski na swoim Instagramie stwierdził, że Fame MMA uniemożliwia mu „słowną konfrontację lub obronę przed tym, co powiedział Amadeusz”. Organizacja za pośrednictwem social mediów odpowiedziała na te zarzuty, wyjaśniając, że nadal ma szansę na medialną konfrontację:

O jakim wyciszeniu mówisz Eryku? Od Prezesa Pasternaka (Lucyfera Totalnego) dostałeś wyłącznie zakaz dążenia do jakiejkolwiek konfrontacji fizycznej z zawodnikiem, który za miesiąc ma ważną walkę na FAME MMA 11, a nie konfrontacji medialnej Panie ”śliska wykładzina”. Federacja nie może ryzykować, bo Twoje kolejne ”potknięcie” twarzą o pięść Amadeusza może uszkodzić jego dłoń na dłuższy czas. Medialnie nie da się wyciszyć czegoś, co widziało na shot’ach 2 mln widzów. Zresztą po co? Korzystając z okazji, chcielibyśmy podziękować za zupełnie bezinteresowną promocję naszego zawodnika. Odwdzięczymy się tym samym, oznaczając Twój profil. Miłego dnia i smacznej kawusi.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Który z Murańskich ma szansę w walce z Tańculą? Kacper Błoński...

0
Kacper Błoński w wywiadzie udzielonym Fansportu TV wypowiedział się na temat szans obu Murańskich w walkach z Arkadiuszem Tańculą. "Crusher" jest przekonany co do jednego z pojedynków!