niedziela, 19 września, 2021
Strona głównaFame MMAFame MMA odpowiada trenerowi Bonusa BGC! "Panie śliska wykładzina. Twoje kolejne potknięcie...

Fame MMA odpowiada trenerowi Bonusa BGC! „Panie śliska wykładzina. Twoje kolejne potknięcie twarzą o pięść Amadeusza może…”

Organizacja postanowiła odpowiedź na słowa Eryka Bręczewskiego, który w ostatnio piątek został znokautowany przez Amadeusza Ferrariego.

Trener Bonusa BGC przerwał wywiad, który zawodnik Fame MMA udzielał na media treningu przed galą High League. Bręczewski próbował sprowokować Ferrariego i chciał, żeby ten przyjął jego wyzwanie oraz stoczył z nim pojedynek. Amadeusz próbował ignorować Bręczewskiego, jednak ten uderzył go z liścia. W takiej sytuacji Ferrari ruszył z ciosami i znokautował trenera.

O bójce szybko zrobiło się głośno, a nagrania obiegły cały internet. Na Bręczewskiego spadła lawina krytyki za to, że sam rozpoczął bójkę, został znokautowany, a na koniec próbował przekonać internautów, że jedynie się poślizgnął i odgrażał się, że „zaje**e” Ferrariego.

Bręczewski wykorzystuje to, że jest o nim głośno i ponownie rzuca wyzwanie Ferrariemu oraz zapewnia, że nie odpuści Amadeuszowi. Przed jutrzejszym cagem z udziałem Ferrariego z trenerem skontaktowała się organizacja Fame MMA, która przestrzegła go przed jakąkolwiek konfrontacją fizyczną, gdyż zawodnik na najbliższej gali stoczy pojedynek z Filipkiem.

Bręczewski na swoim Instagramie stwierdził, że Fame MMA uniemożliwia mu „słowną konfrontację lub obronę przed tym, co powiedział Amadeusz”. Organizacja za pośrednictwem social mediów odpowiedziała na te zarzuty, wyjaśniając, że nadal ma szansę na medialną konfrontację:

O jakim wyciszeniu mówisz Eryku? Od Prezesa Pasternaka (Lucyfera Totalnego) dostałeś wyłącznie zakaz dążenia do jakiejkolwiek konfrontacji fizycznej z zawodnikiem, który za miesiąc ma ważną walkę na FAME MMA 11, a nie konfrontacji medialnej Panie ”śliska wykładzina”. Federacja nie może ryzykować, bo Twoje kolejne ”potknięcie” twarzą o pięść Amadeusza może uszkodzić jego dłoń na dłuższy czas. Medialnie nie da się wyciszyć czegoś, co widziało na shot’ach 2 mln widzów. Zresztą po co? Korzystając z okazji, chcielibyśmy podziękować za zupełnie bezinteresowną promocję naszego zawodnika. Odwdzięczymy się tym samym, oznaczając Twój profil. Miłego dnia i smacznej kawusi.

Źródło: Instagram

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Borys Mańkowski się wygadał!? Zdradził kto zawalczy w walce wieczoru na...

0
Już 2 października odbędzie się gala FAME MMA 11, gdzie w walce wieczoru zobaczymy starcie Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke na zasadach brudnego boksu. Pojedynek potrwa pełne 15 minut bez żadnej przerwy! "Diabeł Tasmański" w swoim ostatnim materiale dodanym na YouTube zdradził jakie starcie zobaczymy na gali FAME MMA 12, gdzie zawalczyć ma Kasjusz "Don Kasjo" Życiński!
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x