Niedziela, 19 Maja, 2024

(VIDEO) Ciężkie nokauty i potężne uderzenia w walkach na liście! Najbardziej widowiskowe momenty ostatniej gali PunchDown

(VIDEO) Ciężkie nokauty i potężne uderzenia w walkach na liście! Najbardziej widowiskowe momenty ostatniej gali PunchDown
Fot. YouTube
Opublikowane 15 października 2021, 08:46
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

22 października o godzinie 20:00 rozpocznie się kolejna edycja gali PunchDown, na której zawodnicy stają do walki na liście. Stawka brutalnych pojedynków jest naprawdę wysoka.

Na PunchDown 5 zobaczymy emocjonujący turniej oraz superfighty, w tym dwa starcia kobiet. W main evencie “Waldek”, która dysponuje potężną siłą, zmierzy się z debiutującą w takiej formule byłą mistrzynią świata WBC Ewą Piątkowską.

Tym razem nagroda w turnieju jest jeszcze większa, niż ostatnio i do zwycięzcy trafi 50 tysięcy złotych. O nagrodę główną zawalczy 16 uczestników. Na gali PunchDown zobaczymy zawodników znanych z poprzednich edycji, ale pojawią się także debiutanci.

Poza Polakami do walki staną także Słowacy i Brazylijczycy, w tym potężny ponad 2-metrowy zawodnik MMA “Zuluzinho”, który ma na swoim koncie starcie z rosyjską legendą Wasilijem Kamotskim.

W walce zobaczymy ponownie m.in. “Waldka”, “Kostrzesia” i “Marasa”, którzy wzięli udział w PunchDown 4. Potężne liście i nokauty w ich wykonaniu możesz sprawdzić w nagraniu z najlepszymi momentami ostatniej gali.

Odbierz darmowy dostęp PPV!

Galę PunchDown 5 możesz obejrzeć za darmo korzystając ze współpracy organizacji z bukmacherem TotalBet!

Zarejestruj się tutaj z kodem polecającym PUNCHDOWN5, dokonaj pełnej aktywacji konta i odbierz: 

  • kod PPV na galę PunchDown 5 (22 października),
  • Freebet 20 PLN
  • Freebet 4×5 PLN,
  • bonus powitalny do 5 000 PLN

Mało? Pewnie, że tak. Dodatkowo otrzymasz bezpieczny zakład aż do 200 PLN.

-> Otwórz konto tutaj i zgarnij darmowe PPV

Gdzie oglądać PunchDown 5?

Gala PunchDown 5 odbędzie się z udziałem publiczności w piątek, 22.10 o godz. 19:00 we Wrocławiu w klubie muzycznym Studio P1 The Next Level.

Bilety na galę wykupisz -> TUTAJ

Wydarzenie będzie również transmitowane na żywo. Dostęp do piątej edycji PunchDown uzyskasz jedynie po wykupieniu subskrypcji -> PPV

PunchDown 5 – karta walk. Kto zawalczy? Lista zawodników

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments