Środa, 19 Czerwca, 2024

(VIDEO) Ojciec “Zalesia” połamał szczękę “Bonusowi BGC”? “Bił mnie i kopał. Groził mi śmiercią, że mnie zakopie”

Fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 1 kwietnia 2022, 08:13
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Piotr Witczak znany jako “Bonus BGC” przekazał szokujące informacje. Miał zostać pobity przez ojca mistrza organizacji PunchDown.

Na gali PunchDown 5 doszło do tragicznych wydarzeń. W jednym z pojedynków “Zaleś” zmierzył się z Arturem Walczakiem. Po potężnym liściu “Waluś” został znokautowany i opuścił scenę zniesiony przez ratowników medycznych na noszach.

Niedługo później zawodnik musiał być przetransportowany do szpitala, gdzie zapadł w śpiączkę. Niestety nie udało się uratować Walczaka, który zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

“Bonus BGC” pobity na siłowni

Całą sprawę relacjonował “Bonus BGC”, który między innymi udał się do szpitala. Freak fighter publicznie za pośrednictwem social mediów wyjaśniał, jak wygląda sytuacja. O tragicznych wydarzeniach było bardzo głośno, a wiele osób mocno krytykowało “Zalesia”, sugerując że to on jest winny śmierci Walczaka.

Jak się teraz okazało, “Bonus BGC” w odpowiedzi na nagłośnienie całej sprawy, miał zostać pobity przez ojca “Zalesia”. Freak fighter boi się o swoje życie, a w social mediach opublikował nagranie z siłowni, gdzie spotkał swojego oprawcę oraz dodał wyjaśnienia:

– Kiedy ojciec Dawida Zalewskiego @zales2102 połamie ci szczękę poza kamerami. Nie mogę nic mówić i mam uszczerbek na zdrowiu. Ojciec Dawida Zalewskiego wyżył się dzisiaj na mnie na siłowni w Obornikach, bił mnie i kopał w szatni. Groził mi śmiercią, że mnie zakopie za to, że postawiłem się za Arturem Walusiem Walczakiem, który zmarł po ciosie Dawida Zalewskiego jego syna na Punchdown 5.

– Pobił mnie za to, że do końca byłem za swoim Przyjacielem i nagrywałem relację o jego tragicznym stanie zdrowia. Tak postępuje prawdziwy Przyjaciel, idzie do końca w ogień. Widzicie tutaj gangstera, który rządzi Obornikami. Wstawiam to na wypadek, jeśli coś by mi się stało, bo dosadnie usłyszałem, że mnie zabije.

Niestety oryginalny wpis zniknął już z social mediów “Bonusa BGC”. Wpis i nagranie wciąż można znaleźć udostępnione przez innych Internautów.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments