Wtorek, 21 Maja, 2024

(VIDEO) Po jednym liściu jego rywal potrzebował noszy! Teraz “Maras” zawalczy w turnieju PunchDown: “Jestem autorem najcięższego nokautu. Było nerwowo, gdy leżał…”

(VIDEO) Po jednym liściu jego rywal potrzebował noszy! Teraz "Maras" zawalczy w turnieju PunchDown: "Jestem autorem najcięższego nokautu. Było nerwowo, gdy leżał..."
Fot. YouTube
Opublikowane 21 października 2021, 16:44
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Czy armwrestler zwycięży turniej PunchDown 5? Slapfighter na swojej drodze spotka wyjątkowo trudnych rywali, a każdy z nich dysponuje potężnym ciosem.

Marek “Maras” Neryng zadebiutował w organizacji PunchDown na ostatniej gali. W superfightcie zmierzył się z Adamem “Arnoldem” Lubczyńskim. Raczej nikt nie spodziewał się tego, że starcie zakończy zaledwie jedno uderzenie z otwartej dłoni.

Po mocnym liściu “Arnold” padł na deski i potrzebował pomocy ratowników medycznych. Przez długi czas nie podnosił się z ziemi i ostatecznie został wyniesiony na noszach. Tak “Maras” wspomina tamten nokaut:

– Ten sport jest zupełnie nieprzewidywalny, inny. Tak wyszło, że jestem autorem najcięższego nokautu w historii gali. Było troszkę nerwowo, gdy Adam leżał. Dobrze, że wszystko dobrze się skończyło, ale byłem pewny o siłę ręki.

Tym razem zawalczy w turnieju, w którym udział bierze 16 zawodników. Walczą oni o nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych. “Maras” w pierwszym etapie zmierzy się z Dawidem “Jasiem” Kołodziejczykiem. Trudniejsi rywale czekają w kolejnych starciach.

Na swojej drodze może trafić na “Zalesia”, zwycięzcę dwóch edycji PunchDown, a także “Kostrzesia”, który jest aktualnym mistrzem.

Wiem, że mogę walczyć z takimi zawodnikami i mogę z nimi wygrać. Każdy ma taką samą głowę. Liczę na wygraną w turnieju – mówi “Maras”.

Poniżej znajdziecie nagrania, dzięki którym bliżej poznacie “Marasa” oraz zobaczycie najbrutalniejszy nokaut w historii organizacji:

Odbierz darmowy dostęp PPV!

Galę PunchDown 5 możesz obejrzeć za darmo korzystając ze współpracy organizacji z bukmacherem TotalBet!

Zarejestruj się tutaj z kodem polecającym PUNCHDOWN5, dokonaj pełnej aktywacji konta i odbierz: 

  • kod PPV na galę PunchDown 5 (22 października),
  • Freebet 20 PLN
  • Freebet 4×5 PLN,
  • bonus powitalny do 5 000 PLN

Mało? Pewnie, że tak. Dodatkowo otrzymasz bezpieczny zakład aż do 200 PLN.

-> Otwórz konto tutaj i zgarnij darmowe PPV

“MARAS” VS “ARNOLD”

Gdzie oglądać PunchDown 5?

Gala PunchDown 5 odbędzie się z udziałem publiczności w piątek, 22.10 o godz. 19:00 we Wrocławiu w klubie muzycznym Studio P1 The Next Level.

Bilety na galę wykupisz -> TUTAJ

Wydarzenie będzie również transmitowane na żywo. Dostęp do piątej edycji PunchDown uzyskasz jedynie po wykupieniu subskrypcji -> PPV

(VIDEO) Mistrz "Kostrześ" powraca na PunchDown 5. Przesyła wiadomość do Zalewskiego: "Mam nadzieję, że..."

PunchDown 5 – karta walk. Kto zawalczy? Lista zawodników

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments