piątek, 3 grudnia, 2021
Strona głównaFame MMAOkniński i Murański zaproszeni do programu FAME! Ostre słowa trenera: "Wycofuję swój...

Okniński i Murański zaproszeni do programu FAME! Ostre słowa trenera: „Wycofuję swój udział. Murański to padalec. Wiem, po co miałem tam iść…”

Trener Mirosław Okniński odrzucił ciekawą propozycję organizacji FAME i w ostrych słowach wypowiedział się na temat Jacka Murańskiego.

Za pośrednictwem swojego Facebooka Okniński zdradził, że razem z Murańskim został zaproszony do wspólnego programu organizowanego przez federację FAME. Trener przyznał jednak, że nie chce mieć nic wspólnego z „Muranem”.

„Boxdel”, który prowadził wczorajszego „cage’a” przed galą FAME MMA 12 zapowiedział, że 16 listopada miał odbyć się drugi „cage”. – „Weźmie w nim udział Jacek Murański, Mirosław Okniński i Krzysztof Rozpara. To będzie bardzo mocny cage, podejrzewam, że może być mocno dymogenny znając również tutaj trenera Mirosława.” – powiedział jeden z włodarzy.

Trener Akdemii Sportów Walki Wilanów z początku zapowiadał, że weźmie udział w spotkaniu i nic nie stoi na przeszkodzie.

Okniński nie przyjdzie do programu FAME MMA?

Dzisiaj Okniński podjął decyzję o odrzuceniu zaproszenia po tym, jak obejrzał wywiad przeprowadzony przez portal mma.pl, w którym udział wzięli zarówno Murański, jaki i Marcin Najman.

„Wczoraj zostałem zaproszony do programu, w którym ma być Pan Rozpara i Pan Murański i Ja. Po obejrzeniu rozmów Pana Murańskiego z Panem Najmanem wycofuje swój udział z tego programu. Nie chcę w ogóle mieć Nic wspólnego z Panem Murarskim, jest to nikt w branży MMA I ja nie będę w studiu z taką osobą jak Pan Murański za żadne pieniądze” – napisał na Facebooku Okniński.

– „MURAŃSKI VS OKNIŃSKI. Nie będzie spotkania. Wiem, po co miałem tam iść. Marcin Najman nie chce z nim walczyć, bo Pan Murański to padalec nikt go nie chce, A pcha się wszędzie. Pomyśl ich był taki, żeby mnie sprowokować i mają walkę Murański vs OKNIŃSKI. Ale nie będzie spotkania tym bardziej walki. Porażka, do czego to idzie. Człowiek, który nic nie znaczy w MMA, najwięcej mówi– dodał w kolejnym wpisie.

Ostre spięcie Najmana z Murańskim!

Wywiad portalu mma.pl wywołał sporo kontrowersji. Pomiędzy rywalami padły mocne słowa. Murański oskarżył Najmana m.in. o to, że jest ścigany przez komorników, nazwał go także sprzedawczykiem i frajerem.

„Stwierdziłeś, że po walce ze mną, jakbyś mnie zabił, groziłoby ci więzienie. Nie groziłoby ci więzienie. Osoby o takich właściwościach jak ty albo Tomasz Oświeciński nie idą siedzieć. Wy zawsze kogoś sprzedacie. Zawsze się dogadacie” – powiedział Murański.

Po tych słowach „El Testosteron” się rozłączył i zakończył wywiad. W sieci pojawiła się jednak kolejna konfrontacja. Tym razem Murański mocno zaszedł Najmanowi za skórę, twierdząc, że „El Testosteron” wychowuje nie swoje dziecko.

– „W twoim przypadku sprawdza się przysłowie, że kłamstwo ma krótkie nogi, ale duży brzuszek. I ty ciągle strzelasz ślepakami. Ja się zastanawiam, jak ty facet, który ciągle strzela ślepakami, jak ty tą córkę zrobiłeś i kto ci pomagał” – wypalił Murański.

Po tych słowach Najman zaczął obrażać Mateusza Murańskiego. W odpowiedzi Jacek kilka razy przez cały wywiad wspomniał, że „El Testosteron” wychowuje nie swoje dziecko.

Niestety Marcin Najman nie wytrzymał ciśnienia i po każdej wypowiedzi Murańskiego wyzywał go i obrażał, nie przebierając w słowach. Ostatecznie „El Testosteron” zdecydował, że mimo podpisanego kontraktu nie zawalczy z „Muranem”.

Źródło: YouTube/ Facebook

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze