poniedziałek, 16 maja, 2022
Strona głównaFame MMAWrzosek o walce z Don Kasjo: "Jakbym przegrał, to sam bym się...

Wrzosek o walce z Don Kasjo: „Jakbym przegrał, to sam bym się zwolnił z KSW. Dla równowagi jak wygram, to…”

Marcin Wrzosek, który na gali FAME 12 zmierzy się z Kasjuszem Życińskim, wziął udział w programie „Cage” prowadzonym przez włodarza organizacji „Boxdela”.

20 listopada kolejny zawodnik KSW zadebiutuje w FAME i stanie do walki z freak fighterem znanym jako „Don Kasjo”. Dla poznańskiej organizacji w formule bokserskiej walczyli już Norman Parke i Borys Mańkowski. Teraz swoich sił spróbuje były mistrz kategorii piórkowej.

Co ciekawe, według bukmacherów faworytem jest Kasjusz Życiński, który ma spore doświadczenie w boksie amatorskim i istotną przewagę, jeśli chodzi o warunki fizyczne.

Wrzosek jest jednak pewny swojej wygranej. Po ostatniej konferencji przyznał, że starcie Norman Parke pokazał, jak pokonać „Don Kasjo” i odsłonił jego słabe strony – Jego jedynym atutem jest zasięg, który łatwo zniweluję. Rozłożyłem tego gnoja na czynniki pierwsze. Nie ma opcji, żebym to przegrał. Nie ma opcji. Stawiajcie siano albo nie stawiajcie, będzie lepszy kurs.

Jeśli jednak fighter odniesie porażkę, mogą czekać go poważne konsekwencje. Maciej Kawulski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim oświadczył, że w przypadku przegranej, zostanie zwolniony z KSW.

Walczysz dla KSW, jesteś w czubie. Przegrywasz na FAME…sayonara – stwierdził szef KSW.

Marcin wie. Jest odpowiedzialnym człowiekiem. Chyba nie wyobrażasz sobie, że przegrywa z semi-profesjonalnym zawodnikiem. Borys, gdyby przegrał, to też by wyleciał. To pierwsza odpowiedzialność. Oni wchodzą w to łatwo, podejmują takie wyzwania, ponieważ rozumieją takie wyzwania, że to jest dla mnie do zrobienia – dodał.

Na Marcinie Wrzosku ciąży więc dodatkowa presja, jednak zawodnik niczego się nie obawia. Jest przekonany, że bez problemu rozprawi się z freakfighterem.

Jeśli przegrałbym z Don Kasjo, to sam bym się zwolnił z KSW, aczkolwiek Maćko, jeśli idziemy w tę stronę, to może dla równowagi, jeśli wygram, to podwoisz mi wypłatę w następnej walce? Albo dasz udziały w KSW? – powiedział Wrzosek w rozmowie z „Boxdelem”.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze