sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaFame MMA(VIDEO) Głowa Jacka Murańskiego obita przez trenera podczas media treningu! Co tam...

(VIDEO) Głowa Jacka Murańskiego obita przez trenera podczas media treningu! Co tam się wydarzyło?

Już jutro – sobota, 20 listopad na gali FAME MMA 12 swój debiut w sportach walki zaliczy Jacek Murański. Początkowo do klatki miał wejść jego syn Mateusz i po raz kolejny zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculem. Oprócz tego na karcie walk zobaczymy Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego, który stoczy dwie walki – jedna po drugiej z Marcinem Wrzoskiem, a kolejno z Michałem „Boxdelem” Baronem.

Niestety na ostatniej konferencji dowiedzieliśmy się, że Mateusz Murański podczas treningu doznał poważnej kontuzji. Jak przekazał jego ojciec, freak fighter ma złamaną kość gnykową. Jacek Murański przyznał, że niewiele brakowało, a kontuzja mogłaby zakończyć się tracheotomią.

Mateusza zastąpi więc jego ojciec, który jest mocno skonfliktowany z Tańculą. Ich zestawienie wzbudza największe zainteresowanie z całej karty walk, a w sieci pojawia się wiele głosów, że powinno ono być walką wieczoru FAME 12.

Starcie jednak nie odbędzie się w tradycyjnej formule MMA. Głównym warunkiem Jacka Murańskiego była „rzymska klatka” o wymiarach 3×3 metry. Ponadto chciał on walczyć na gołe pięści, jednak żaden z arbitrów współpracujących z FAME, nie podjął się sędziowania takiego pojedynku.

Nie do końca wiadomo, czego możemy spodziewać się po starciu w tak małej klatce. Nigdy wcześniej nie doszło do takiego pojedynku. Jacek Murański i Arkadiusz Tańculi mają zakontraktowaną walkę na pięć rund po dwie minuty, jednak wszyscy kibice liczą na to, że w tym zestawieniu zobaczymy ciężki nokaut.

Dodatkowe emocje wzbudzają łokcie, które również zostały dodane do formuły walki specjalnie na życzenie Jacka Murańskiego. Debiutant przyznał, że biorąc pod uwagę całą sytuację i kontuzję lewej ręki, chciał jak najbardziej wyrównać szanse w starciu z Tańculą.

Data: 20 listopada, sobota
Godzina: 20:00
Liczba walk: 10 pojedynków
Lokalizacja: Gdańsk (Ergo Arena)
Cena PPV: 24,99 zł

-> KUP DOSTĘP DO FAME MMA 12

Media trening Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula

Wideo z media treningu dostępne jest tutaj:

YouTube video

Galę FAME 12 możesz obstawić wyłącznie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BETCLIC. Wystarczy otworzyć konto – tutaj. Na start otrzymasz „cashback” do 550 zł! W przypadku przegranej pieniądze wrócą na Twoje konto bonusowe.

Otwórz konto -> Odbierz bonus

Karta walk FAME MMA 12

  • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Michał „Boxdel” Baron vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – o pas mistrzowski wagi półśredniej
  • Kacper Blonsky vs Mateusz „FIT Lovers” Janusz
  • Krzysztof „Radzik” Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula – „klatka rzymska”, 3×3 m
  • Karolina „Zusje” Smogulecka vs Marta „Marti Renti” Rentel
  • Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel
  • Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – Anna Andrzejewska
  • Krystian „Krycha UFC” Wilczak – Maciej „Szewcu” Szewczyk

+ walka otwierająca galę (finał „Road to Armia”)

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

0
Wielka gala High League 5 już jutro, tj. 10 grudnia o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Damian Janikowski, Alberto vs. Paweł Tyburski, czy Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević. High League 5 - wyniki ważenia NA ŻYWO.