Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Awantura po gali FAME 12! Marcin Wrzosek zaatakował Don Kasjo! “Sędzia ku**a z Gdańska?”

fot. fansportu.pl
Opublikowane 21 listopada 2021, 02:16
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Dużo emocji wywołała osoba Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego, który w formule bokserskiej na gali FAME MMA 12 stoczył dwa pojedynki. Życiński pokonał zawodnika KSW – Marcina Wrzoska, a następnie Michała “Boxdela” Barona. Obie walki zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziowską.

Walka “Don Kasjo” z Wrzoskiem trwała 6 rund – każda po 3 minuty. Sędziowie punktowali jednogłośną wygraną Życińskiego, jednak z werdyktem nie zgodził się Marcin Wrzosek, jak i wielu kibiców śledzących wydarzenie.

Przypomnijmy, że zawodnik KSW powiedział, że jeśli przegra z “Don Kasjo” to odejdzie z największej federacji MMA w Europie. Dodatkowo sam Maciej Kawulski stwierdził, że zwolni Wrzoska, jeśli ten zaliczy porażkę z freak fighterem.

Kawulski był obecny na gali FAME 12 w Gdańsku, jednak po odczytaniu werdyktu i przemowie Kasjusza wyszedł z hali.

Marcin Wrzosek zaatakował “Don Kasjo”

“Jeb**e leśne dziadki z Polskiego Związku Bokserskiego. Dali swojemu ziomeczkowi, który jest dla nich krową znoszącą złote jajka, bo jest kontrowersyjnym patusem, co sprzedaje subskrypcje 13-letnim dzieciom. Decyzja żadnych starych cwe*i tego nie zmieni i będę się odwoływał od tego werdyktu. Zawalczyłem lepiej niż Kasjusz to wystarczy żebym wygrał walkę” – powiedział Marcin Wrzosek w rozmowie z mediami.

Na zapleczu doszło do awantury pomiędzy Wrzoskiem, a Życińskim. Zawodnik KSW rzucił się na “Don Kasjo” i chciał się z nim skonfrontować. Z jego ust padają słowa – “Sędzia ku**a z Gdańska?” – mówi Wrzosek. “Co Wy z tymi sędziami odpierd***ie, co to jest” – powiedziała jedna osób z narożnika Wrzoska.

Przypomnijmy, że sędziowie walkę Wrzosek vs Życiński punktowali następująco – 30-25, 29-28, 29-28.

Naprzeciwko zawodników stanął “Boxdel“, który od razu interweniował oraz Krzysztof Rozpara.

Wywiad na gorąco:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO