środa, 26 stycznia, 2022
Strona głównaThe War(VIDEO) Soroko podbija Internet! Kolejny szalony wywiad po walce! "50 tys. ku*wa!...

(VIDEO) Soroko podbija Internet! Kolejny szalony wywiad po walce! „50 tys. ku*wa! Ja to lubię ku*wa w mordę dostać i ch*j!”

Adam Soroko to zawodnik The War, który wzbudził największe zainteresowanie kibiców. Jego wywiady po walkach na gołe pięści podbijają Internet.

Za nami gala The War 3, podczas której zadebiutował 2-metrowy Soroko. W pierwszym pojedynku turnieju, którego stawką było 50 tysięcy złotych, zmierzył się z Szachtą. Soroko aż 5 razy leżał na deskach, a w drugiej odsłonie, gdy rywal wylądował pod siatką, wyprowadził soccer kicka.

Tutaj znajdziesz nagranie z walki Soroko vs Szachta:

(VIDEO) Brutalne kopnięcie w głowę leżącego rywala! Zawodnik The War zdyskwalifikowany po soccer kicku!

Po nielegalnym kopnięciu na głowę został zdyskwalifikowany i przegrał pierwszy pojedynek. Zawodnik nie mógł opanować emocji i w klatce udzielił szalonego wywiadu, podczas którego wykrzyczał:

Samo z siebie, z podwórka jestem ku*wa. I co ku*wa? Co? Źle ku*wa? Przepraszam go ku*wa! Szacuneczek ku*wa, a nie ku*wa darcie ryja ku*wa!

Jak się jednak okazało, jego rywal nie był w stanie kontynuować walki, więc Soroko mimo dyskwalifikacji przeszedł do kolejnego etapu. W półfinale zmierzył się z „Szajbą”. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie zwycięstwem Soroko.

Po wygranej zawodnik po raz kolejny udzielił wywiadu, który na Twitterze ma już ponad 200 tysięcy wyświetleń i przybywa ich coraz więcej.

Dziękuję bardzo, 50 tysięcy ku*wa! Ch*j tam. Ja to lubię ku*wa w mordę dostać i ch*j! – ponownie wykrzyczał zawodnik.

Niestety nie osiągnął swojego celu i nie zdobył 50 tysięcy. W finale miał ogromną przewagę warunków fizycznych, jednak był już całkowicie wyczerpany. W przerwie stracił przytomność. Bardzo chciał walczyć dalej, jednak lekarz nie dopuścił go do kolejnej rundy.

Źródło: Twitter

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze