Piątek, 24 Maja, 2024

(VIDEO) Soroko podbija Internet! Kolejny szalony wywiad po walce! “50 tys. ku*wa! Ja to lubię ku*wa w mordę dostać i ch*j!”

(VIDEO) Soroko podbija Internet! Kolejny szalony wywiad po walce! "50 tys. ku*wa! Ja to lubię ku*wa w mordę dostać i ch*j!
Fot. Twitter
Opublikowane 27 listopada 2021, 13:41
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Adam Soroko to zawodnik The War, który wzbudził największe zainteresowanie kibiców. Jego wywiady po walkach na gołe pięści podbijają Internet.

Za nami gala The War 3, podczas której zadebiutował 2-metrowy Soroko. W pierwszym pojedynku turnieju, którego stawką było 50 tysięcy złotych, zmierzył się z Szachtą. Soroko aż 5 razy leżał na deskach, a w drugiej odsłonie, gdy rywal wylądował pod siatką, wyprowadził soccer kicka.

Tutaj znajdziesz nagranie z walki Soroko vs Szachta:

(VIDEO) Brutalne kopnięcie w głowę leżącego rywala! Zawodnik The War zdyskwalifikowany po soccer kicku!

Po nielegalnym kopnięciu na głowę został zdyskwalifikowany i przegrał pierwszy pojedynek. Zawodnik nie mógł opanować emocji i w klatce udzielił szalonego wywiadu, podczas którego wykrzyczał:

Samo z siebie, z podwórka jestem ku*wa. I co ku*wa? Co? Źle ku*wa? Przepraszam go ku*wa! Szacuneczek ku*wa, a nie ku*wa darcie ryja ku*wa!

Jak się jednak okazało, jego rywal nie był w stanie kontynuować walki, więc Soroko mimo dyskwalifikacji przeszedł do kolejnego etapu. W półfinale zmierzył się z “Szajbą”. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie zwycięstwem Soroko.

Po wygranej zawodnik po raz kolejny udzielił wywiadu, który na Twitterze ma już ponad 200 tysięcy wyświetleń i przybywa ich coraz więcej.

Dziękuję bardzo, 50 tysięcy ku*wa! Ch*j tam. Ja to lubię ku*wa w mordę dostać i ch*j! – ponownie wykrzyczał zawodnik.

Niestety nie osiągnął swojego celu i nie zdobył 50 tysięcy. W finale miał ogromną przewagę warunków fizycznych, jednak był już całkowicie wyczerpany. W przerwie stracił przytomność. Bardzo chciał walczyć dalej, jednak lekarz nie dopuścił go do kolejnej rundy.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments