Niedziela, 19 Maja, 2024

Świetne wieści dla Legii Warszawa. Wojskowi mieli szczęście!

fot: YouTube
Opublikowane 3 grudnia 2021, 15:01
przez admin
0
0
Brak komentarzy

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Legii. W „Pucharze Tysiąca Drużyn” początkiem marca Wojskowi zagrają ze słabszym rywalem i w dodatku u siebie!

Legia Warszawa odetchnęła z ulgą. Wojskowi w końcu zagrają spotkanie w Pucharze Polski na swoim stadionie. Ostatni mecz w ramach tych rozgrywek Legia grała przed swoimi kibicami w kwietniu 2018 roku!

W spotkaniu, które odbędzie się na wiosnę (dokładny termin jeszcze nie jest znany) z Wojskowymi zmierzy się Górnik Łęczna. Małą ciekawostką jest fakt, że poprzedni mecz u siebie Legia również grała z Górnikiem, ale tym pochodzącym z Zabrza.

Trener Legii zadowolony z losowania

Marek Gołębiewski: Do tej pory mieliśmy trzy wyjazdy w Pucharze Polski. Cieszę się, że teraz będziemy grali w domu. Mam nadzieję, że to będzie mecz, który kibice zapamiętają z dobrej gry w naszym wykonaniu. Losowanie nie było takie złe z tego względu, że gramy u siebie. Los może pomału się odwraca. To dla nas dobry prognostyk na przyszłość.

Miejmy nadzieję, że los faktycznie odwraca się znów w odpowiednim kierunku dla Legii, która zapewne szybko będzie chciała zapomnieć o tegorocznym paśmie porażek w Ekstraklasie.

Źródło: Interia

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments