środa, 26 stycznia, 2022
Strona głównaFame MMACała rodzina Murańskich w FAME! Jacek zapowiada debiut swojej żony: "Po to...

Cała rodzina Murańskich w FAME! Jacek zapowiada debiut swojej żony: „Po to właśnie to spotkanie z władzami FAME, żeby…”

Jacek Murański w ostatnim wywiadzie potwierdził, że w klatce FAME zobaczymy również jego żonę. Na ten moment dopiero są ustalane szczegóły z organizacją.

W organizacji FAME widzieliśmy już Mateusza i jego ojca Jacka. Pierwszy z Murańskich zadebiutował na gali FAME 10 i zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą, z którym przegrał po trzech rundach. Sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo „Aroya”.

Na ostatniej gali FAME 12 Tańcula tym razem zmierzył się z Jackiem. Zasypał 52-latka ogromną liczbą ciosów i bez przerwy rozbijał go przez cztery rundy. Niestety Murański nie zwracał uwagi na ostrzeżenia sędziego i cały czas łamał przepisy, do czasu aż został zdyskwalifikowany.

Wygląda na to, że w 2022 roku zadebiutuje kolejny członek rodziny Murańskich, a konkretnie żona Jacka. Joannę Godlewską-Murańską mogliśmy usłyszeć m.in. na słynnym już filmiku z treningu Murańskiego.

Następnie mogliśmy ją zobaczyć na szokującym nagraniu, kiedy to przy okazji gali FEN dołączyła się do awantury, gdy Jacek Murański zaczął krzyczeć w kierunku prezesa grupy promotorskiej Artnox Fight Sport.

Jacek już jakiś czas temu na swoich social mediach udostępnił zdjęcie na Instagramie, które miało sugerować, że jego żona dołączy do organizacji FAME. Pod opublikowanym postem napisał:

Hmmm… No cóż, pożyjemy, zobaczymy co z @joanna_godlewska_muranska dalej z @famemmatv szczegóły wkrótce od… samego źródła: @pasternak_rafal @krzysztofrozpara @wojtekgola @boxdel

W serii Q&A na kanale Ebe Ebe przyznał, że być może jego żona zadebiutuje w klatce MMA. Potwierdził to w ostatnim wywiadzie dla kanału MMA-Bądź na bieżąco. Zdradził, że właśnie ma spotkać się z szefami organizacji, w celu ustalenia szczegółów.

Jackowi bardzo spodobał się pomysł dziennikarza przeprowadzającego wywiad, który zasugerował, że dużą ciekawość na pewno przyciągnęłaby gala, na której zawalczyliby wszyscy Murańscy.

Coś jest na rzeczy. Właśnie po to… Miało być dzisiaj spotkanie, ale nie doszło dzisiaj do skutku, po to właśnie to spotkanie z władzami FAME, żeby doprecyzować, co się będzie działo w 22 roku, ale coś jest na rzeczy. Dalej nie będę mówił.

Źródło: YouTube MMA-Bądź na bieżąco

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze