Luis Suarez wściekły po meczu z Sevillą! “Du*ek zas*any, zawsze to samo!”

Opublikowane 19 grudnia 2021, 17:53
0
0

Wczoraj wieczorem Sevilla na własnym obiekcie pokonała 2:1 Atletico Madryt. To był trzeci przegrany mecz z rzędu przez madrycki klub, a także siódme spotkania, w którym Luis Suarez nie zdobył bramki. Hiszpańskie media piszą o zachowaniu Urugwajczyka po tym, jak przedwcześnie został zdjęty z boiska.

Wynik spotkania w 7. minucie otworzył Ivan Rakitić, któremu to asystował Karim Rekik.

W 33. minucie meczu rezultat wyrównał Felipe. Obie ekipy zeszły więc na przerwę przy remisie.

W drugiej połowie więcej z gry mieli przyjezdni, ale to gospodarze w 88. minucie strzelili zwycięskiego gola. Na listę strzelców wpisał się Lucas Ocampos, któremu futbolówkę zgrywał Jules Kounde.

To trzecia porażka Atletico z rzędu. Luis Suareaz został zdjęty z boiska już w 57. minucie.

“Du*ek zas*any, zawsze to samo” – mówił zdenerwowany Suarez.

Nie wiemy do kogo konkretnie kierował te słowa, ale media domyślają się, że chodzi o Diego Simeone, który to podjął decyzję o ściągnięciu Urugwajczyka z boiska.

Luis Suarez nie przeżywa obecnie najlepszego okresu. Nie wpisał się on na listę strzelców już od siedmiu spotkań.

Źródło: Sport.es