Boxing Day rozpieszcza kibiców! Co mecz to więcej bramek!

Opublikowane 26 grudnia 2021, 18:00
0
0

Chociaż trzy spotkania Boxing Day zostały przełożone, to te, które zdołały odbyć się zgodnie z terminem, rozpieściły kibiców ilością bramek. W dotychczasowych spotkaniach Świątecznej kolejki padło aż 22 gole!

W meczu Norwich City – Arsenal Londyn Kanonierzy pewnie ograli Kanarki 0:5. Wynik spotkania w 8. minucie otworzył Bukayo Saka.

Tuż przed przerwą rezultat podwyższył Kieran Tierney. W drugiej połowie na listę strzelców drugi raz wpisał się Saka. Swoje trafienie dołożyli jeszcze Alexandre Lacazette i Emile Smith Rowe.

Wynikiem 3:0 zakończyło się spotkanie Tottenham Hotspur – Crystal Palace. Bramki dla Kogutów zdobyli Harry Kane, Lucas Moura oraz Heung-Min Son.

W polskim pojedynku West Ham United – Southampton lepsza okazała się drużyna Jana Bednarka. Polak wpisał się na listę strzelców w 70. minucie, ustalając wynik spotkania na 2:3.

Wcześniej dla Świętych strzelali Mohammed Elyonoussi oraz James Ward-Prowse. U Młotów na listę strzelców wpisali się Michail Antonio oraz Said Benhrama.

Niesamowite strzelanie na Etihad Stadium urządził sobie Manchester City i Leicester City. Obywatele po pierwszej połowi i bramkach Kevina De Bruyne, Riyada Mahreza, Ilkaya Gundogana oraz Raheema Sterlinga prowadzili 4:0.

Po zmianie stron Lisy rozpoczęły swoją gonitwę. James Maddison, Ademola Lookman oraz Kelechi Iheanacho doprowadzili do stanu 4:3. Aymeric Laporte i ponownie Raheem Sterling sprawili jednak, że mecz zakończył się kosmicznym wynikiem 6:3!

Dzisiaj odbędą się jeszcze spotkania Aston Villa – Chelsea Londyn oraz Brighton – Brentford. Jutro Newcastle United zmierzy się z Manchesterem United. Trzy mecze tej kolejki zostały odwołane.