Wielkie emocje w hicie Premier League!

Opublikowane 2 stycznia 2022, 19:32
0
0

Hit 21. kolejki Premier League nie wyłonił zwycięzcy. Niemniej jednak w starciu Chelsea – Liverpool nie brakowało emocji i zwrotów akcji!

Wynik spotkania w 7. minucie mógł otworzyć Pulisic. Znalazł się on w dogodnej sytuacji, ale Kelleher go uprzedził. Dwie minuty później Sadio Mane wykorzystał fatalny błąd Chalobaha, czym dał prowadzenie The Reds.

W 20. minucie spotkania było już 2:0. Świetną piłkę od Alexandra-Arnolda otrzymał Mohammed Salah. Egipcjanin nie pomylił się i podwyższył prowadzenie Liverpoolu.

Bramkę kontaktową fenomenalnym strzałem zza pola karnego zdobył Mateo Kovacić. Jeszcze przed przerwą wyrównanie The Blues zdołał dać Christian Pulisic.

Po zmianie stron gorąco było pod bramką gospodarzy. Swoich sił próbowali Mohammed Salah i Sadio Mane. Z obu tych pojedynków obronną ręką wyszedł jednak Edouard Mendy.

Napierało także Chelsea, a najlepszą okazję ku bramce miał Christian Pulisic. WYnik spotkania nie uległ już jednak zmianie. The Blues pozostają więc wiceliderami Premier League. The Reds nadal plasują się na trzeciej lokacie.

Chelsea – Liverpool 2:2 (2:2)
Bramki: 42′ Kovacić, 45+1′ Pulisic – 9′ Mane, 26′ M. Salah