(VIDEO) Super Milik! Zobacz jak Polak zapewnił wygraną Marsylii!

fot: YouTube
Opublikowane 4 lutego 2022, 22:52
0
0

Olympique Marsylia pokonał na Stade Velodrome zespół SCO Angers w stosunku 5:2. Duży wkład w ten wynik miał Arkadiusz Milik, który ustrzelił hat-tricka!

Na bramki w tym meczu nie trzeba było długo czekać, ponieważ już w 8. minucie spotkania Angelo Fulgini skierował piłkę do siatki Olympique Marsylii.

Trzy minuty później na Stade Velodrome było już 0:2! Tym razem na listę strzelców wpisał się Nabil Bentaleb. Algierczyk w ostatniej chwili zmienił tor lotu piłki, czym zmylił golkipera gospodarzy.

W 18. minucie spotkania bramkę kontaktową zdobył Arkadiusz Milik. Polak wykorzystał dogranie Matteo Guendouziego, dając gospodarzom nadzieję na szybkie odrobienie strat.

I tak też się stało. W 21. minucie meczu było już 2:2. Tym razem Pol Lirola dograł futbolówkę do Gersona, a ten oddał strzał z dystansu i już po chwili mógł cieszyć się z trafienia wraz ze swoimi klubowymi kolegami.

Po zmianie stron swoją dominację mocno zaznaczyli gospodarze, lecz na gola dającego prowadzenie musieli poczekać do 70. minuty. Wtedy uruchomił się nie kto inny jak Milik, który wbił piłkę do bramki z główki.

8 minut później Polak cieszył się już z hat-tricka. Tym razem Arkadiusz na bramkę zamienił dogranie od Cengiza Undera. Asystujący Polakowi Turek kilka minut później sam cieszył się z trafienia.

Olympique Marsylia – SCO Angers 5:2 (2:2)
Bramki: 18′, 70′, 78′ Milik, 21′ Gerson, 85′ Under – 8′ Fulgini, 11′ Bentaleb