sobota, 21 maja, 2022
Strona głównaFame MMAMarcin Różalski o galach freakowych: "Sport już przegrał. Zawodnicy, którzy opluwali, szydzili,...

Marcin Różalski o galach freakowych: „Sport już przegrał. Zawodnicy, którzy opluwali, szydzili, teraz tam walczą”

Marcin Różalski w ostatnim wywiadzie zabrał głos w sprawie organizacji freakowych, o których w przeszłości wypowiadał się w pozytywny sposób.

Różal” jako pierwszy z zawodowych sportowców od początku istnienia FAME w mediach nie krytykował organizacji freakowej. Wielokrotnie podkreślał, że taki projekt był potrzebny na polskim rynku oraz może on wprowadzić wiele dobrego.

Teraz w rozmowie z InTheCagePL Różalski zauważył, że sportowcy, którzy początkowo krytykowali takie federacje, aktualnie sami na nich walczą, czy pojawiają się w roli ekspertów i są zapraszani do studia.

– Bardzo dużo zawodników, którzy to opluwali, szydzili, teraz tam walczą. A jak co niektórych zapytasz, to mówią: „Czemu nie?”. Do kurwa studia są zapraszani, gdzie pluli. No kurwa, Internet to wszystko ma.

„Różal” przyznał jednak, że można zmienić zdanie i w jego przypadku poszło to w drugą stronę:

– Ja zmieniłem, mi się to ulało. Ulało mi się, bo co za dużo, to świnia nie zeżre. Ja rozumiem, że rynek nie lubi pustki i jak ktoś zobaczy, że jest FAME, robi robotę i tak dalej, to czemu my nie mamy robić? Ja może trochę inaczej na to patrzę, czego innego wymagam od tego.

Fighter dodał również, że według niego sport ostatecznie przegrał z freak fightami. Wyjaśnił, że sportowcy, którzy nie mają zasięgów, zostaną zapomniani. Przyznał także, że na trenowaniu celebrytów mogą oni zarobić więcej, niż na walkach w organizacjach czysto sportowych.

– Młodzi zawodnicy, którzy mają stricte tylko sport, ale nie mają lajków, a nie zrobią, bo się nie zesra i nie zje gówna, to niestety zostaną zapomniani. Żeby to zostało dobrze zrozumiane, żeby nie było, że jestem hipokrytą, czy mi coś przeszkadza. Nie, mi nie przeszkadza, że freak fighterzy tyle zarabiają.

Przykre jest to, że sport przegrał. Sport przegrywał, teraz już przegrał. Już się nie dźwignie. Nawet samo to, co powiedziałem, że sportowcy przechodzą do freakowych federacji.

Źródło: YouTube InTheCagePL

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

(VIDEO) Przejmująca przemowa Jakuba Błasczykowskiego przed meczem Wisły! „Zdaję sobie sprawę,...

0
Mecz Wisła Kraków - Warta Poznań to ostatni pojedynek Białej Gwiazdy w Ekstraklasie przed degradacją do Fortuna 1 Ligi. Przed meczem głos zabrał współwłaściciel klubu Jakub Błaszczykowski.