czwartek, 26 maja, 2022
Strona głównaBoksSchwarzenegger komentuje postawę braci Kliczko! "Byliście bohaterami w ringu, jesteście bohaterami teraz"

Schwarzenegger komentuje postawę braci Kliczko! „Byliście bohaterami w ringu, jesteście bohaterami teraz”

Arnold Schwarzenegger skomentował wstrząsające wydarzenia na Ukrainie. Pochwalił postawę braci Kliczko, którzy są gotowi bronić Kijowa.

Od 24 lutego rosyjskie wojska nieustannie atakują Ukrainę. Żołnierze przejmują kolejne miasta i niszczą kolejne obiekty. W nocy doszło do bombardowania stolicy, a w mieście ponownie zawył syreny alarmowe.

Część mieszkańców już wczoraj uciekła na zachód. Dzisiaj pozostali próbowali opuścić Kijów. Mieszkańcy, którzy zdecydowali się zostać w mieście, dostali polecenie, by udać się do schronów.

W Kijowie wciąż pozostają bracia Kliczko, którzy nie zamierzają opuszczać miasta. Witalij jako mer stolicy ogłosił, że nadszedł czas, w którym trzeba chwycić za broń i stanąć do walki z rosyjskimi wojskami, które planują przejąć Kijów.

Nie ma innego wyjścia niż chwycić za broń i walczyć z Rosją. Mieszkańcy Kijowa mają broń i stali się żołnierzami gotowymi do obrony naszego miasta, które jest zagrożone przejęciem przez Rosję. Wierzę w Ukrainę, w mój kraj, w mój naród i w to, że powstrzymamy inwazję – przekazał Witalij w rozmowie z ITV.

Głos w sprawie wojny na Ukrainie zabrał Arnold Schwarzenegger, który na swoich social mediach zamieścił kilka poruszających wpisów:

– Moje myśli są z ukraińskimi obywatelami. Proszono mnie o kilka wywiadów, ale uważam, że media powinny skupić się na tym, co siędzieje – na tragedii, która złamała nasze serca i odwadze Ukraińców, która nas inspiruje.

– Nie jestem ekspertem od polityki zagranicznej, więc zostawię analizy mądrzejszym do siebie. Wiem, jak to jest dorastać po wojnie, w okupowanym kraju i wiem, że ostatecznie na wojnach nie ma wygranych. Każdy cierpi.

– Mam ukraińskich przyjaciół i fanów, mam też rosyjskich przyjaciół i fanów. Mogę powiedzieć, że żadne z nich nie chce tej wojny.

– Mam nadzieję, że w końcu przemówi zdrowy rozsądek i zakończy tę niepotrzebną wojnę, zanim zniszczy zbyt wiele żyć.

Na koniec zwrócił się także do braci Kliczko, którzy są gotowi walczyć w obronie Kijowa. Przyznał, że ponownie stają się bohaterami, tak, jak w przeszłości byli nimi na ringu – Witalij i Władimir Kliczko, myślę o was, moi przyjaciele. Byliście moimi bohaterami na ringu i jesteście moimi bohaterami teraz.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za jedną walkę w KSW! „Nie narzekam....

0
Przed Mariuszem Pudzianowskim kolejne duże wyzwanie. Tym razem podczas sobotniej gali KSW 70 w Atlas Arenie były strongman stanie do walki z byłym mistrzem Michałem Materlą.