(VIDEO) Awantura na gali FAME 13! „Ferrari” i jego ojciec rzucili się na redaktora! „Będziesz kobietę obrażał?”

Fot. YouTube
Opublikowane 28 marca 2022, 11:27
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Podczas sobotniego wydarzenia FAME 13 w Gliwicach doszło do awantury. Za kulisami Amadeusz „Ferrari” Roślik oraz jego ojciec rzucili się na redaktora jednego z portalów plotkarskich.

Podczas ostatniej gali FAME Amadeusz stanął do trzeciego pojedynku z Adrianem „Polakiem” Polańskim. Pojedynek w formule bokserskiej zakończył się po decyzji sędziów i zwycięzcą został drugi z zawodników. Werdykt mocno nie spodobał się dużej części kibiców.

Sam „Ferrari” po obejrzeniu walki stwierdził, że to jego ręka powinna powędrować w górę. Dodał również, że „Polak” to pupilek organizacji i nigdy nie przegra, jeśli starcie odbędzie się na pełnym dystansie, a o wyniku będą decydować sędziowie.

Awantura za kulisami FAME

„Ferrariemu” kibicowała m.in. „Queen Of The Black”, która jej znana z walki na gali Prime Show MMA. Kiedy udzielała wywiadu dla portalu Sporty-Walki.org została zaczepiona przez redaktora Pudelka, który wszedł przed kamery i zapytał jej – Pokażesz cycki? Za tyle pokażesz? – po czym, zaczął przeliczać gotówkę.

„Queen Of The Black” wyszła sprzed kamer i doszło do ostrej wymiany zdań, po czym zainterweniował Amadeusz i rzucił się na redaktora. Do akcji wkroczył także ojciec zawodnika.

Będziesz kobietę obrażał frajerze? Do kobiety takie teksty? – krzyczał w jego kierunku „Ferrari”.

„Boxdel” zapowiedział już ze opublikuje wyjaśnienie całej sytuacji i na Instagramie napisał – Zaraz przyjeżdża do mnie gość, któremu „Ferrari” podobno zaje**ł lepca za chamskie zachowanie wobec QOTB. Zapewniam, że nudy nie będzie jeszcze długo.

Źródło: Instagram/YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO