(VIDEO) Dramat przy Reymonta! Wisła Kraków traci punkty w ostatnich sekundach!

fot: Screenshot
Opublikowane 25 kwietnia 2022, 21:08
0
0

Mecz Wisły Kraków z Wisłą Płock przyniósł to co kibice kochają w futbolu najbardziej. Były zwroty akcji, duża dramaturgia oraz aż 7 bramek! Ostatecznie w pojedynku dwóch Wiseł lepsza okazała się ta z Płocka. Nafciarze o końcowym rezultacie rozstrzygnęli…w 101 minucie meczu!

Wisła Kraków – Wisła Płock składy wyjściowe:

Wisła Płock zaliczyła przy Reymonta mocne otwarcie. Wynik spotkania 10. minucie otworzył Piotr Tomasik. Gracz Nafciarzy pokonał Kieszka efektownym strzałem zza pola karnego.

Dwie minuty później było już 0:2. Tym razem Jorginho zdołał wejść w pole karne Białej Gwiazdy, a następnie zgrał piłkę do Łukasza Sekulskiego, który dostał futbolówkę na piąty metr i nie pomylił się przy wykończeniu całej akcji.

Gospodarze próbowali odpowiedzieć na piorunujące otwarcie przyjezdnych. Sztuka ta udała im się w 27. minucie. Sebastian Ring wymienił podania ze Stefanem Saviciem. Szwed zdołał wykończyć całą akcję i zmniejszył przewagę płocczan.

Gdy wydawało się, że bliżej kolejnej bramki jest krakowska Wisła, to kolejne trafienie zaliczyła jej imienniczka z Płocka. W 41. minucie Łukasz Sekulski zdołał skompletować dublet, a pomógł mu w tym Marko Kolar!

W pierwszej połowie kibice Wisły Kraków zaprezentowali taką oprawę:

Nie zabrakło także upamiętnienia Stanisława Sękiewicza.

Po powrocie na boisko Wisła Kraków musiała odrobić aż dwie bramki straty do płocczan. Gola kontaktowego w 57. minucie zdobył Elvis Manu.

Napór Białej Gwiazdy trwał w najlepsze. Gospodarze dopięli swego w 71. minucie. Giorgi Citaszwili wpadł w pole karne i zdołał zgrać futbolówkę w głąb pola bramkowego. Tam czyhał już Zdenek Ondrasek, który zmienił wynik na 3:3!

W doliczonym czasie gry strzał jednego z zawodników Nafciarzy wybronił Paweł Kieszek. Arbiter Damian Sylwestrzak po całej sytuacji podszedł do monitoru VAR i ostatecznie dopatrzył się tam zagrania ręką przez Elvisa Manu. Jedenastkę na bramkę zamienił Mateusz Szwoch.

Wisła Kraków – Wisła Płock 3:4 (1:3)
Bramki: 27′ Ring, 57′ Manu, 71′ Ondrasek – 10′ Tomasik, 12′, 41′ Sekulski