wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaWotoreSoccer kicki, łokcie i uderzenia głową! "Ufol" w finale WOTORE 5!

Soccer kicki, łokcie i uderzenia głową! „Ufol” w finale WOTORE 5!

Organizacja WOTORE powraca z piątą edycją. Tym razem z najmocniejszą kartą w historii federacji i w wyjątkowym miejscu, jakim jest gdański Teatr Szekspirowski.

Właśnie trwa 8-osobowy turniej, a zawodnicy walczą o nagrodę główną w postaci 50 tysięcy złotych. Wśród uczestników znajdują się tacy fighterzy jak zwycięzca The War 3 Krystian Rosa, czy znani z King Of The Streets Paweł „Venom” Kubielas oraz Bartosz „Ufol” Kwiatkowski.

Toczą oni pojedynki na brutalnych zasadach, zbliżonych do starcia na ulicy. Dozwolone są soccer kicki, stompy czy też uderzenia głową. W parterze natomiast zawodnicy mają 20 sekund aktywnej walki, po których sędzia podnosi fighterów do stójki.

Poza turniejem na karcie walk znalazło się m.in. starcie Marcina Wrzoska z Vaso Bakoceviciem oraz głośny rewanż pomiędzy Bartoszem Batrą i Michałem Królikiem. Na WOTORE 5 odbędzie się również finał poprzedniej edycji. Jakub Ozga zmierzy się z Dominikiem Owsianym o 50 tysięcy złotych.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

RELACJA

Runda 1:

Kwiatkowski ostro ruszył w nogi rywala i przy wstaniu Krzysztofa Bartek wystrzelił kolanem. Obaj panowie wymieniali ciężkie ciosy. Po jednej z akcji Kwiatkowski trafił mocnym kolanem co odczuł jego rywal. Bartek szybko zdobył parter. Zajął on plecy i zaczął zasypywać przeciwnika łokciami na głowę. Waczyński wyszedł z tarapatów i przetoczył „Ufola” i to teraz on był na górze skąd trzykrotnie trafił głową w parterze.

Runda 2: „Ufol” wystrzelił świetnym prawym sierpem. Obaj panowie poszli na mocną wymianę, w której wygrywał Kwiatkowski. Po jednej z akcji sędzia poprosił o konsultację lekarską z powodu głębokiego rozcięcia na głowie „Rambo”. Lekarz nie dopuścił Waczyńskiego do dalszej potyczki. 

Bartosz „Ufol” Kwiatkowski pokonał przez TKO Krzysztofa „Rambo” Waczyńskiego

Karta walk WOTORE 5

Walka wieczoru:

  • Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocevic

Co-main event:

  • Michał „Matrix” Królik vs Bartosz Batra

Wielki finał o 50.000 zł:

  • Jakub Ozga vs Dominik Owsiany

Super-fighty:

  • Robert Maruszak vs Szymon Szynkiewicz
  • Navrozidis „El Greco” Christos vs. Rafał Szczerbiński 

Turniej WOTORE 5:

  • Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Krystian Rosa
  • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Michał „Kornik” Kornacki
  • Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
  • Paweł Malinowski vs. Raul Joshua Stir
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Bartłomiej Drągowski zmienia klub! Polak trafi do Premier League

0
Bartłomiej Drągowski kończy właśnie swój ostatni sezon w barwach Fiorentiny. Brak regularnej gry zmusił go do zmiany pracodawcy. Golkiper wyleci do Anglii, gdzie zasili jeden z klubów Premier League.