Samociuk bez szans w rewanżu z Ugonohem? Bukmacherzy skazują go na porażkę!

Fot. YouTube
Opublikowane 23 maja 2022, 10:11
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już w tę sobotę w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala KSW 70, na której dojdzie do wielu emocjonujących pojedynków, w tym dwóch ciekawych rewanżów.

Albert Odzimkowski ponownie zmierzy się z Tommym Quinnem, gdyż wynik pierwszej walki został uznany za no-contest ze względu na nieprzepisowe kopnięcie Polaka, które umożliwiło mu skończenie swojego przeciwnika przed czasem.

Rewanż stoczą również Izu Ugonoh oraz Marek Samociuk, którzy zmierzyli się po raz pierwszy na gali KSW 60. Drugi z zawodników wskoczył na zastępstwo zaledwie kilka dni przed galą i wchodząc do klatki jako underdog, mocno zaskoczył wielu kibiców.

W pierwszej odsłonie wydawało się, że Ugonoh może skończyć Samociuka, gdyż nie tylko trafiał mocno w stójce, ale celnie uderzył kolanem i zasypał rywala gradem ciosów w parterze. Przeciwnik popisał się wielką wytrzymałością i przetrwał atak byłego pięściarza, po czym sam zaczął zyskiwać przewagę.

Jak się okazało, w pierwszej odsłonie Ugonoh wystrzelał się ze wszystkich ciosów i dosłownie odpuścił dalszą walkę. Samociuk obalił rywala, zasypał ground and pound, a sędzia zakończył pojedynek już na początku drugiej rundy.

Kursy bukmacherskie na walkę Marek Samociuk vs Izu Ugonoh

Po przegranej walce Ugonoh był kompletnie bez sił i do szatni został odwieziony na wózku w obstawie ratowników medycznych. Przez długi czas nie udzielał wywiadów, po czym w końcu wyjaśnił, że miał problemy z płucami i w ogóle nie powinien wychodzić w tamtym okresie do klatki.

Warto zaznaczyć, że również Samociuk nie był w najlepszej formie, gdyż dowiedział się o walce zaledwie kilka dni przed galą i nadal był rozbity po ostatnim pojedynku, który stoczył na pełnym dystansie zaledwie 15 dni wcześniej.

Mimo wygranej w pierwszej walce w oczach bukmacherów Samociuk jest naprawdę dużym underdogiem. Eksperci skazują go na porażkę w rewanżu na gali KSW 70.

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 70

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO