Wtorek, 21 Maja, 2024

Lewandowski zapowiada święto MMA! Zabrał głos w sprawie KSW 100

Fot. KSW/YouTube
Opublikowane 24 kwietnia 2024, 08:41
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Szef KSW zabrał głos w sprawie jubileuszowej gali. Przyznał, że chciałby, aby wydarzenie przypominało wielkie święto MMA na Stadionie Narodowym.

W listopadzie odbędzie się KSW 100, a kibice spodziewają się fenomenalnej gali. Na ten moment nie wiadomo, jak będzie wyglądać karta walk, ale do sieci trafiły m.in. informacje, że prowadzone są rozmowy dotyczące pojedynku Artura Szpilki z Krzysztofem Włodarczykiem.

Przy okazji ostatniego wywiadu dla Andrzej Kostyry o jubileusz zapytany został Martin Lewandowski. Współwłaściciel organizacji KSW wyjaśnił, że setna gala ma być mniejszym wydaniem Colosseum:

Myślę, że to będzie mniejsze wydanie KSW Colosseum, ale na tyle duże, że i od strony oprawy i grafiki, wizuala całego gali, będziemy chcieli, żeby to było święto. Na szczęście mamy jeszcze do listopada trochę czasu. Gala odbędzie się w Gliwicach.

Natomiast jeśli chodzi o największe gwiazdy, nie wiadomo, kogo będziemy mogli zobaczyć w klatce. Lewandowski zwrócił uwagę, że na KSW 94 udało się wyprzedać halę po raz pierwszy od dłuższego czasu, mimo iż na karcie walk nie ma takich nazwisk jak Pudzianowski czy Khalidov.

Tutaj nie mamy Pudziana, nie mamy Mameda. Mamy w sumie dwóch świeżych w MMA zawodników, jakimi są Wrzosek i Szpila, no i widać, że oni pociągnęli tę galę tak, że jesteśmy wysprzedani, oczywiście nic nie umniejszając kolejnym zawodnikom i dwóm superwalkom o pas.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO