sobota, 25 czerwca, 2022
Strona głównaFame MMA"Nitro" o zarobkach w FAME: "Średni zawodnik zarabia 100 tysięcy, a topowi...

„Nitro” o zarobkach w FAME: „Średni zawodnik zarabia 100 tysięcy, a topowi mogą dostać…”

Gwiazda FAME zdradziła, ile mogą zarabiać zawodnicy walczący dla największej polskiej federacji freakowej. Kwoty naprawdę robią wrażenie.

Nie jest tajemnicą, że freak fighterzy mogą liczyć na znacznie większe pieniądze, niż spora część profesjonalnych zawodników. Za sprawą swojej popularności i nie raz kontrowersyjnych zachowań generują ogromne zainteresowanie, dzięki czemu wydarzenia freakowe sprzedają dużą liczbę PPV.

Zarobki freak fighterów różnią się jednak ze względu na ich zasięgi. Głos w tej sprawie zabrał Sergiusz „Nitro” Górski, jeden z najpopularniejszych zawodników w historii federacji FAME.

„Nitro” o zarobkach w FAME

Freak fighter niedawno wziął udział w programie Hej Park w Kanale Sportowym. W rozmowie z Krzysztofem Stanowskim został zapytany o to, ile zawodnicy mogą zarobić w FAME.

Jak wiadomo, sam „Nitro” miał dostać za swój debiut, co najmniej 750 tysięcy złotych. Są jednak zawodnicy, którzy mogą zarobić większe kwoty.

– Ile tam zarabiamy? Wydaje mi się, że średni zawodnik zarabia za walkę 100 tysięcy. Ktoś 200, ktoś 300. Wydaje mi się, że topowi mogą dostać milion za walkę minus podatki. Za każdy sprzedany reflink masz 2 złote. Z tego nie ma jakichś dużych pieniędzy.

Całą rozmowę z „Nitro” znajdziesz poniżej:

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Filipek” z mocną odpowiedzią dla „Daro Lwa”. Czy zawalczą razem w...

0
Potężne grzmoty na horyzoncie. Według słów Filipa "Filipka" Marcinka, "Boxdel" oraz Wojtek Gola mocno dążą do tego, aby skonfrontować go z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem.