Legia Warszawa będzie sprzedana!? Dariusz Mioduski poszukuje kupca. Pierwsze negocjacje już się odbyły!

fot: YouTube
Opublikowane 24 czerwca 2022, 17:10
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Dariusz Mioduski chce sprzedać większościowy pakiet Legii Warszawa. Takie informacje podał do wiadomości publicznej dziennik „Fakt”.

Już wkrótce Dariusz Mioduski może przestać być właścicielem Legii Warszawa. Przedsiębiorca chce sprzedać większościowy pakiet akcji klubu. Co więcej, prowadził już nawet pierwszą rozmowę z potencjalnym kupcem.

Mowa tu zagranicznej firmie działającej od lat na polskim rynku. Jej nazwa nie została ujawniona, lecz wiadomo, że ostatecznie nie przystała ona na warunki, jakie zaproponował Mioduski.

Właściciel czeka więc na kolejne propozycje i rozmowy z następnymi podmiotami, które chciałyby zakupić akcje klubu. Niewykluczone, że będzie jednak musiał zejść nieco ze swoich oczekiwań. Wszystko ze względu na słabe wyniki sportowe z zeszłego sezonu oraz nie najlepszą sytuację na linii władze – kibice.

Dariusz Mioduski w zarządzie Legii zasiada od 2012 roku. Dwa lata później stał się jednym z jej współwłaścicieli. W 2017 roku odkupił udziały Bogusława Leśnodorskiego i Macieja Wandzla i stał się jedynym właścicielem klubu.

Podczas rządów Mioduskiego Legia Warszawa sięgnęła po cztery mistrzostwa Polski. Zagrała także raz w Lidze Europy. Ostatni sezon był jednak fatalny w wykonaniu Wojskowych. Stołeczny klub przez kilka kolejek plasował się w strefie spadkowej, a rozgrywki zakończył ostatecznie na 10. miejscu.

Źródło: Fakt

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments