Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Artur Szpilka skazywany na porażkę w walce z Denisem Załęckim! Zmiana kursów przed High League 4

Fot. YouTube
Opublikowane 26 lipca 2022, 09:25
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Długo nie musieliśmy czekać na pierwszą zmianę kursów. Bukmacherzy wskazali faworyta wyczekiwanego pojedynku na gali High League 4.

We wrześniu dojdzie do emocjonującego starcia pomiędzy Denisem Załęckim i Arturem Szpilką. Zawodnicy mają za sobą dopiero debiuty w MMA, więc nie mieli jeszcze okazji zaprezentować wszystkiego w klatce. “Bad Boy” ma jednak spore doświadczeni w K-1, a Artur Szpilka niedawno zakończył bokserską karierę zawodową.

Jeśli chodzi o kibiców, to od razu skazali “Szpilę” na porażkę. W sieci można znaleźć wiele komentarzy na temat tego starcia. Internauci są przekonani, że Denis znokautuje byłego pretendenta do mistrzostwa świata WBC.

Pojedynek wytypowali również m.in. Łukasz Jurkowski i Tomasz Sarara. Obaj jako faworyta wskazali Artura Szpilkę oraz przyznali, że może zwyciężyć ten pojedynek przed czasem. Sarara podkreślił, że “Szpila” bije naprawdę mocno i precyzyjnie, a swoich rywali nokautował także w dużych rękawicach.

Zmiana kursów bukmacherskich!

Bukmacherzy natomiast spodziewają się wyrównanej walki. Początkowo kursy na zwycięstwo każdego z zawodników wynosiły po 1.80. Teraz doszło do pierwszej zmiany i w oczach ekspertów nieznacznym faworytem jest Denis Załęcki. Do czasu walki na High League 4 kurs na jego zwycięstwo może jeszcze mocno spaść.

Co ciekawe, zmiana kursów może być zaskoczeniem, gdyż wydawało się, że to Szpilka będzie faworytem tego pojedynku. Takie zdanie miała również sama organizacja, która przekazało to w informacji prasowej.

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO