Niedziela, 23 Czerwca, 2024

Szpilka o walce w federacji freakowej i reakcji KSW: “Nie byli zadowoleni. Nie idę tam robić z siebie idioty”

Fot. Instagram
Opublikowane 29 lipca 2022, 12:58
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już 17 września odbędzie się czwarta edycja High League, podczas której dojdzie do hitowego pojedynku pomiędzy Arturem Szpilką i Denisem Załęckim.

Dla “Szpili” będzie to debiut w tego typu organizacji, chociaż jak sam zdradził, czeka go co najmniej jeszcze jeden pojedynek freakowy. Prawdopodobnie będzie to starcie bokserskie z Kasjuszem Życińskim. Na ten moment były pięściarz skupia się jednak wyłącznie na najbliższym rywalu, czyli Denisie.

Artur Szpilka o walce w federacji freakowej

“Szpila” w ostatnim wywiadzie dla myMMApl przyznał, że “Bad Boy” jest idealnym przeciwnikiem na kolejną walkę. Były pięściarz chce bowiem podnosić poprzeczkę z każdym następnym pojedynkiem. Załęcki to zawodnik mający podobną wagę do Szpilki oraz duże doświadczenie w K-1.

– Uważam, że Denis jest zawodnikiem sportowo poprzeczkę wyżej. Był mistrzem Polski w K-1, do tego prawdziwa ciężka waga. Z tego, co mi się wydaje, to waży około 107-108 kg, czyli tyle, co ja. Uważam, że w przypadku podnoszenia sobie poprzeczki to jest idealny przeciwnik na kolejną walkę.

Szpilka przyznał, że szefowie KSW nie byli zadowoleni z tego, że będzie on toczył walkę w organizacji freakowej, jednak pozwolili mu na to przy podpisywaniu kontraktu. Dodatkowo zapewnił, że nie ma zamiaru “robić z siebie idioty”, więc możemy spodziewać się spokojnym konferencji bez tak zwanych dymów.

– Ja wstępnie gdzieś tam ustalałem z włodarzami KSW, że we wrześniu będę walczył w High League. Wiadomo, że zadowoleni nie byli, ale też nie tak, że coś utrudniali. Miałem w kontrakcie, a ja na pewno nie pójdę zrobić tam z siebie idioty. Idę zrobić sportowy pojedynek, tym bardziej że się znam z Denisem i tyle.

Obstaw High League 4 w Fortunie!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO