Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Wielkie plany na przyszłość Denisa Załęckiego! “Nawet, jak przegram, to i tak idę wyżej!”

Źródło: High League
fot. High League
Opublikowane 2 sierpnia 2022, 09:53
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Denis Załęcki szykuje się do kolejnej walki w MMA. Toruński “Bad Boy” już 17 września na High League 4 zmierzy się z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata WBC, Arturem Szpilką.

Denis Załęcki z drzwiami wszedł do świata freak fightów. Zawodnik dał się poznać występując w walkach na gołe pięści, gdzie radził sobie naprawdę nieźle. Później wystąpił na gali EFM Show 2, gdzie zwyciężył w pojedynku bokserskim, a już kilka miesięcy później był ogłoszony zawodnikiem High League.

Po wygranej w walce na zasadach kickboxerskich z Alanem Kwiecińskim przyszła potyczka na zasadach MMA z Mateuszem Kubiszynem. Popularny “Don Diego”, niepokonany w walkach na gołe pięści co prawda pokonał “Bad Boya”, jednak ten pokazał się z naprawdę świetnej strony. Według wielu ekspertów, werdykt starcia z Kubiszynem mógł pójść właśnie na korzyść Torunianina.

Teraz na High League 4 Załęcki zmierzy się z Arturem Szpilką, który całkiem niedawno również zadebiutował w MMA. Popularny “Szpila” to postać znana przede wszystkim z bokserskiego ringu, gdzie stoczył 29 walk, z czego wygrał aż 24.

Denis Załęcki vs. Alberto? “Idę coraz wyżej”

W rozmowie z kanałem Goniec Freak Fight Torunianin został zapytany o ewentualną potyczkę z Alberto Simao. Raper zadebiutował na ostatniej gali federacji, gdzie nie dał najmniejszych szans Marcinowi Dubielowi. Choć pokazał się z dobrej strony, był to pierwszy raz, gdy widziano go w pojedynku. Denis Załęcki ma z kolei ambicje wykraczające poza typowe freak fighty.

Spoko zestawienie. Ale widzisz, teraz miałem 3-krotnego mistrza świata Kubiszyna, daliśmy wyrównaną walkę. Teraz mam pretendenta do mistrza świata i jednego z najlepszych pięściarzy w Polsce. I później walczyć mam z Alberto…? To tak, jakbym… nie wiem. Jest słabszym przeciwnikiem, o wiele, nie ma co tu porównywać.

Idę coraz wyżej, z coraz lepszymi chcę się bić. Nawet, jak przegram z Arturem – choć wiadomo, że nie – to i tak idę wyżej i chcę się bić z lepszymi.

– Za 5 lat będę miał 30. Jak teraz będę przegrywał, ale z najlepszymi i będę zapi***lał na treningach, to tak się zahartuję, że już później z nikim nie przegram. Nie będzie konkurencji!

Wciąż oczywiście jest możliwość walki Denis Załęcki vs. Alberto, jednak Torunianin zaznaczył, że w przeszłości były prowadzone rozmowy na taki temat.

Chcę się bić z najlepszymi. Nie mówię, że odpada, jest taka możliwość. Już miał taką możliwość, ale nie wyszło, a teraz już mam plan na siebie.

Obstaw High League 4 w Fortunie!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO