Środa, 24 Kwietnia, 2024

Oleksiejczuk nokautuje i rzuca wyzwanie! Chce walczyć z zawodnikiem z rankingu kategorii średniej

Fot. YouTube
Opublikowane 7 sierpnia 2022, 13:57
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Michał Oleksiejczuk rzucił wyzwanie kolejnemu zawodnikowi. Polak w następnym starciu chciałby zmierzyć się z zawodnikiem z rankingu kategorii lekkiej.

“Husarz” w nocy z soboty na niedzielę stoczył kolejną walkę w federacji UFC. Tym razem zadebiutował w kategorii średniej i zmierzył się z Samem Alveyem. Polak nie dał rywalowi najmniejszych szans. Zaraz po rozpoczęciu starcia posłał go na deski, a gdy walka wróciła do stójki, ustrzelił go potężnym lewym sierpowym, po którym sędzia przerwał pojedynek.

Oleksiejczyk rzuca wyzwanie

Polak po walce postanowił rzucić wyzwanie kolejnemu rywalowi. “Husarz” w następnym starciu chciałby zmierzyć się z Uriahem Hallem, który aktualnie zajmuje 12 miejsce w rankingu kategorii średniej. Podczas konferencji Oleksiejczuk powiedział:

– [Transkrypcja lowking.pl] Odkąd zmieniłem klub i zacząłem trenować w Ankos MMA Poznań, jestem coraz lepszym zawodnikiem MMA, bardziej przekrojowym. Dzisiaj to pokazałem. Oprócz tej mojej stójki, którą zawsze miałem na dobrym poziomie, to zaprezentowałem dzisiaj obronę obaleń, nie panikowałem w parterze. Zrobiłem bardzo duży progres. Zawsze jest coś do poprawy, ale jestem z siebie bardzo zadowolony.

– Chciałbym zawalczyć z Uriahem Hallem. Jest w rankingu, więc wyzywam go na pojedynek. Chcę się bić ze strikerami. Jestem tutaj po to, aby dawać efektowne walki. Chcę te pojedynki toczyć w stójce. Po prostu chcę, żeby to były efektowne pojedynki. Dlatego wyzwałem go na walkę. Dalibyśmy bardzo dobry pojedynek.

Źródło: Youtube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO