Sobota, 13 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Artur Szpilka po raz pierwszy twarzą w twarz z Denisem Załęckim!

Fot. YouTube
Opublikowane 11 sierpnia 2022, 08:27
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami pierwsza konferencja przed galą High League, podczas której dojdzie do wielu emocjonujących pojedynków nie tylko freakowych.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych zestawień wrześniowego wydarzenia jest starcie Artura Szpilki z Denisem Załęckim. Dla obu zawodników będzie to dopiero druga walka w formule MMA. Co ciekawe, stoczą oni trzy rundy po cztery minuty.

Artur Szpilka twarzą w twarz z Denisem Załęckim

Podczas konferencji “Bad Boy” przyznał, że nie podoba mu się dystans na jakim zawalczą i chciał rundy trwające jedynie trzy minuty tak jak w przypadku innych pojedynków na gali. Nie ukrywa, że ma problemy z kondycją, jednak i tak liczy na nokaut w pierwszej rundzie, więc bardzo prawdopodobne, iż zobaczymy krótki, ale emocjonujący pojedynek.

Podczas konferencji poruszony został m.in. temat dogadywania warunków zestawienia oraz komentarzy Mirosława Oknińskiego, który jest trenerem Denisa Załęckiego. “Bad Boy” zapewnił, że więcej Szpilka nie przeczyta pod swoim adresem krytycznych komentarzy.

Obaj zawodnicy okazali sobie szacunek i nie doszło do żadnych kłótni. Podczas wydarzenia po raz pierwszy przed walką stanęli twarzą w twarz, a sam włodarz organizacji przyznał, że po raz pierwszy widzi taką sytuację, iż przy face-to-face Denisa nie dochodzi do awantury czy mocnej wymiany zdań.

Sprawdź najlepsze momenty konferencji oraz wywiady z Arturem Szpilką i Denisem Załęckim:

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO