Sobota, 18 Maja, 2024

(VIDEO) “Ferrari” i Bomba pobili się na face-to-face! Gorąco na konferencji przed High League 4!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 11 sierpnia 2022, 09:05
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Jedną z najgorętszych konfrontacji pierwszej konferencji przed High League 4 było oczywiście spotkanie Amadeusza “Ferrariego” Roślika z Pawłem “Scarfacem” Bombą. Na ich spotkaniu twarzą w twarz zawrzało!

Konflikt pomiędzy freak fighterami trwa już kilka miesięcy. Jak utrzymuje “Ferrari”, to on “stworzył” przeciwnika, ściągając na jego osobę atencję. Roślik pojawił się przed kilkoma miesiącami na gali High League 3, gdzie wspierał swoją ówczesną sympatię, Zusje, która w przeszłości związana była także ze “Scarfacem”. Bomba szybko przegrał w jednej z pierwszych walk gali z “Tarzanem”, a po pojedynku doszło do rozróby na trybunach. W ruch poszły między innymi krzesła.

Kibice nie mieli jednak wątpliwości, że konflikt rozstrzygnie się właśnie w klatce. Co ciekawe, za to starcie „Ferrari” zgarnie ogromne pieniądze. Nie podał dokładnej kwoty, jednak zdradził, że na jego konto wpłynie ponad 500 tysięcy złotych. Freak fighterzy spotkali się wczoraj na pierwszej konferencji przed galą High League 4, gdzie doszło też do face to face’a z ich udziałem. Jak nietrudno się domyślić – potrzebna była ochrona.

Awanturę rozpoczął Paweł Bomba uderzając “z liścia” rywala. Ten wyjątkowo szybko się opanował, ale za moment włodarz HIGH League, Malik Montana, postanowił raz jeszcze zestawić ze sobą freak fighterów. Wówczas, gdy tylko “Scarface” zbliżył się do Roślika, ten zaatakował furią ciosów.

Typy i kursy bukmacherskie na walkę “Ferrari” vs. Bomba

Galę HIGH League 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Wypożyczony z Fame MMA “Ferrari” jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Pomimo tego, że nie ukrywa on imprezowego stylu życia, zdecydowanie przemawia za nim doświadczenie. Paweł Bomba poległ w debiucie, gdzie nie miał szans pokazać swoich umiejętności – “Tarzan” skończył go w zaledwie kilkanaście sekund.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO