Sobota, 18 Maja, 2024

(VIDEO) Usunięty fragment vloga High League! Marcin Dubiel obraża dziennikarza! “Hieną jesteś, k***wa…”

Źródło: screenshot YouTube/Twitter
fot. YouTube/Twitter
Opublikowane 14 sierpnia 2022, 10:52
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Federacja High League dodała na swój kanał vlog z pierwszej konferencji promującą galę High League 4. Niedługo potem usunęła wideo, po czym wstawiła je ponownie bez jednego fragmentu – który jednak pozostał w Internecie.

Już 17 września w Gliwicach odbędzie się gala High League 4, na której odbędą się takie hitowe starcia jak Artur Szpilka vs. Denis Załęcki, czy Amdeusz “Ferrari” Roślik vs. Paweł Bomba. W karcie walk nie brak też pojedynków o pasy mistrzowskie: “Mini Majk” stanie do obrony tytułu niskorosłych z Salimem Chiboubem, a w main evencie “Natsu” oraz Lexy Chaplin zawalczą o pas wagi muszej kobiet High League.

Freak fighterki znają się od dawna – pojawiły się w Teamie X, gdzie nawiązały znajomość. Jak podkreślały na konferencji przed High League 4 nie są przyjaciółkami, ale nie ma też między nimi złej krwi. Mierzyły się ze sobą na debiutanckiej gali “Wysokiej Ligi”, gdzie górą była “Natsu”. Panie łączy też osoba Marcina Dubiela – niegdyś związanego z Lexy, a obecnie partnera Natalii Kaczmarczyk.

High League wycina fragment vloga!

Już dwa dni po pierwszej konferencji przed galą High League 4 na kanale YouTube freakowej federacji pojawił się vlog, na którym można zobaczyć jak wszystko wyglądało zza kulis. Niedługo po wgraniu wideo zostało jednak usunięte. Powróciło w delikatnie okrojonej formie, ale jak wiadomo – w Internecie nic nie ginie.

Marcin Dubiel, który na gali Fame 15 stoczy pojedynek bez limitu czasowego z Kacprem Błońskim, pojawił się na konferencji konkurencyjnej federacji. Nie brał w niej czynnego udziału, jednakże nie mogło też zabraknąć tematu jego osoby, co niespecjalnie spodobało się byłemu członkowi Teamu X.

To właśnie fragment z jego udziałem został wycięty z pierwotnej wersji vloga. Dubiel podszedł do Mateusza Kaniowskiego, którego w trakcie konfrontacji kilkukrotnie nazwał hieną.

Taką hieną, k***wa jesteś, taką hieną…
A co takiego powiedziałem, stary?
Żałosne. Hieną jesteś, k***wa. Hieną. K***wa, naprawdę, chciałem cię polubić. Chciałem cię, k***wa, polubić…
Ale co, mam nie gadać o tobie, stary? Dobra tam…

Co ciekawe w niedawnym wywiadzie dla Fansportu TV najbliższy przeciwnik Marcina, Kacper Błoński, również opowiedział o utarczce z dziennikarzem, który miał go uderzyć. Mocna wypowiedź “Crushera” na temat Mateusza Kaniowskiego do zobaczenia poniżej:

Poniżej usunięty fragment vloga:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO