Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Alan o rewanżu z Denisem: “Przymasuję, to też zderzy się z moją siłą. W ogóle nie ma parteru”

Fot. YouTube
Opublikowane 15 sierpnia 2022, 09:12
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Alan Kwieciński ponownie zabrał głos w sprawie rewanżu z Denisem Załęckim. Liczy na to, że będzie mógł jeszcze raz zmierzyć się z “Bad Boy’em”.

Do ich pierwszego starcia doszło na gali High Leauge 2. Stoczyli wówczas pojedynek w formule K-1 i na pełnym dystansie Załęcki zdominował swojego przeciwnika. Od tamtego momentu “Bad Boy” poniósł jedną porażkę w MMA, natomiast w tej samej formule Alan przegrał z Matuszem Murańskim.

Alan Kwieciński chce rewanżu z Denisem Załęckim

“Alanik” nie ma za sobą najlepszego okresu i zaliczył serię porażek. Teraz zapowiedział, że chce rewanżu z “Muranem” oraz z Arkadiuszem Tańculą. Co więcej, sporu z Denisem nie zakończył się na starciu w klatce i nadal jest pomiędzy nimi dużo złej krwi.

Konflikt w ostatnim czasie zaostrzyła sprawa przegranych pieniędzy, które Alan miał wpłacić na cele charytatywne, jednak zwlekał z tym tak długo, że kibicom i Denisowi puściły nerwy. “Bad Boy” zaczął mocno wypowiadać się o Kwiecińskim, a na jego social mediach pojawiło się wiele krytycznych komentarzy.

W ostatnim wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco “Alanik” zapowiedział, że chce rewanżu z Załęckim w formule MMA. Zdradził, że tym razem zamierza przybrać na masie, żeby różnica w warunkach fizycznych i sile nie była aż tak duża:

– Znowu się do mnie zesrał, jak on to mówi prujdupa, znowu się do mnie zesrał, gdzie ja w ogóle do niego nic nie powiedziałem. Jestem otwarty na pojedynek, tylko dajcie mi się trochę mocniej przygotować. W MMA mogę z nim wyskoczyć, bo wiem, że w ogóle nie ma parteru.

Masę ma, ale jeszcze trzeba trafić. Ma uderzenie, to wstanę albo nie wstanę. Jak ja przymasuję, będę trochę większy, tak samo z moją siłą się zderzy. Ważę 83-84 kg, to dobiję do 93, gdzie będzie moja największa waga.

Sprawdź wywiady z Denisem Załęckim i jego rywalem Arturem Szpilką:

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO