Sobota, 13 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Piotr Kałuski zaatakowany przez Bombę i jego kolegów! Jest nagranie, o którym mówił Ferrari! “Gdzie są ku*wa zasady? Honorowe jeden na jeden?

Fot. Twitter
Opublikowane 16 sierpnia 2022, 17:56
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Do sieci trafiło nagranie, o którym podczas ostatniej konferencji High League wspominał freak fighter Amadeusz “Ferrari” Roślik.

Zawodnik FAME został wypożyczony do HL, żeby móc stoczyć pojedynek z Pawłem “Scarfacem” Bombą. Pomiędzy rywalami jest bardzo dużo złej krwi i dochodziło kilkukrotnie do awantur. Po dogadaniu walki wydawało się, że emocje nieco opadły, jednak podczas konferencji doszło do bójki.

Podczas face-to-face Bomba uderzył z liścia “Ferrariego”. Kiedy zawodnicy ponownie stanęli twarzą w twarz, tym razem Roślik rzucił się na przeciwnika z pięściami, po czym zostali rozdzieleni przez ochronę.

Jest nagranie z awantury pomiędzy Bombą i Kałuskim

Poza “Ferrarim” zawodnik High League jest skonfliktowany także z jego kolegą Piotrem Kałuskim znanym jako “Ochroniarz oszusta z Tindera”. Bomba zaatakował go m.in. podczas ceremonii ważenia przed Prime Show MMA 2. Chwilę później na zewnątrz doszło pomiędzy nimi do bójki.

Co więcej, “Ferrari” podczas konferencji poruszył temat innej awantury – Czemu go pobiłeś później w tym klubie z kolegami? Czemu go najebaliście w kilku? Gdzie są kurwa zasady? Jakieś honorowe jeden na jeden? – zapytał rywala Roślik.

W odpowiedzi “Scarface” wspomniał, że sam został przez nich zaatakowany po swojej walce na High League 3 – Jakie kurwa honorowe zasady? Frajerze, rzuciliście się na mnie w czterech po mojej walce, nieudacznicy, nie daliście rady mi zrobić nic w czterech. Jak was zobaczyłem w paru w Sopocie, to przejechaliśmy się po was, jesteście pizdami!

Na koniec “Ferrari” zapowiedział, że nagranie z tamtej bójki zostanie opublikowane na jego social mediach – Nie po was, bo mnie tam nie było, był jeden, a ciebie nie zaatakowaliśmy! Mam całe nagranie, jak lał z kolegami Piotrka! Każdy wie, że to ty! Zapraszam wszystkich na Instagram, zobaczycie, jakie ma zasady, kiep pierdolony.

Poniżej znajdziesz wspomniane nagranie:

Kursy bukmacherskie na walkę “Scarface” vs “Ferrari”!

Galę HIGH League 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO