Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Najman kolejnym rywalem Szpilki? Zabrał głos przed walką z Załęckim: “Jak Artur przegra z Denisem, to pewnie dojdzie do walki ze mną”

Fot. YouTube
Opublikowane 22 sierpnia 2022, 11:43
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Najman nadal jest otwarty na pojedynek z Arturem Szpilką. Freak fighter uważa, że może dojść do takiego zestawienia, jeśli były pięściarz poniesie porażkę na High League 4.

“Szpila” już we wrześniu zadebiutuje w organizacji freakowej i stoczy drugi w swojej karierze pojedynek MMA. W pierwszym na gali KSW pokonał Siergieja Radczenkę. Teraz czas na większe wyzwanie, czyli starcie z Denisem “Bad Boyem” Załęckim.

Marcin Najman o walce z Arturem Szpilką

Wydaje się, że nadchodząca walka będzie znacznie trudniejsza, niż debiut. Denis to zawodnik, który posiada lepsze warunki fizyczne od Radczenki oraz ma duże doświadczenie w kickboxingu. Dodatkowo jego ciosy oraz kopnięcia są bardzo silne, o czym przekonał się m.in. Jusii Halonen, który po nokaucie z rąk Załęckiego doznał poważnej kontuzji i musiał przejść operację.

Wielu skazuje Szpilkę na porażkę i nie daje mu większych szans. Teraz głos zabrał Marcin Najman, który uważa, że sporo zależy od najbliższego starcia z Denisem. Freak fighter na swoich social mediach udostępnił nagranie, na którym stwierdził, że jeśli “Szpila” wygra, to zapewne zmierzy się z Arkiem Wrzoskiem. Natomiast w przypadku porażki, dojdzie do pojedynku z “El Testosteronem”:

– Kto generuje w Polsce największe emocje? No właśnie Artur Szpilka, który będzie walczył z Denisem Załęckim. Również Denis generuje duże emocje. Zresztą jestem ciekawy wyniku tej walki. Jeśli Artur wygra, to już upomniał się o niego Arek Wrzosek, a jeżeli przegra, to pewnie dojdzie do walki ze mną. No ale to melodia przyszłości.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO