Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Denis Załęcki odpowiada Normanowi Parke! “Teraz jedynie możemy zawalczyć…”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 26 sierpnia 2022, 09:59
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Czy Norman Parke trafi do High League? Irlandczyk stwierdził, że federacja odezwała się do niego proponując mu wygranego ze starcia High League 4 – Szpilka vs. Załęcki. Toruński “Bad Boy” odpowiedział na wpis “Stormina”!

W ostatnich zawrzało w świecie freak fight’ów z powodu osoby Normana Parke. Irlandczyk otrzymał zgodę od Fame MMA na pojedynek w konkurencyjnej federacji Prime Show MMA, jednak kontraktowo miał się zmierzyć z konkretnym zawodnikiem – Pawłem Tyburskim lub jego bratem bliźniakiem, Piotrem.

“Stormin” tymczasem złamał ten zapis. Na Prime Show MMA 2: Kosmos stoczył walkę na pełnych zasadach MMA z byłym fighterem KSW, Grzegorzem Szulakowskim, którego pokonał jednogłośną decyzją sędziów. Ponadto podpisał umowę nie na jedno starcie, a na kilka. To wszystko przyczyniło się do zakończenia współpracy Fame MMA z Normanem Parke.

Były zawodnik UFC, czy KSW niespecjalnie się tym przejął i zapowiedział, że to jego koniec z freak’owymi organizacjami w Polsce, choć bardzo szybko zmienił zdanie. „Stormin” zamieścił wymowny wpis na Instagramie, udostępniając zapowiedź pierwszej federacji przed Prime Show MMA 3. Wczoraj jednak zdradził, że skontaktowała się z nim inna organizacja, proponując konkretnego rywala.

– High League powiedziało mi, że zawalczę z wygranym w walce Szpila vs Denis „zła dziewczynka” Załęcki… hahaha.

Denis Załęcki odpowiada!

Na odpowiedź “Bad Boya” nie trzeba było długo czekać. Torunianin przypomniał Irlandczykowi, że już kiedyś rzucił mu wyzwanie. Ten jednak nie był wtedy zainteresowany. Załęcki nawiązał też do zaginionej sztabki złota, którą Parke miał odesłać Fame MMA, czego podobno nigdy nie zrobił.

– A kim ty jesteś, że masz walczyć z wygranym? Gówno mnie obchodzi, co ty sobie ustaliłeś z HL, może najpierw wypadałoby samych zainteresowanych zapytać? Ja już Ci kiedyś proponowałem walkę, ale się obsrałeś, więc teraz jedynie możemy zawalczyć na The War. Na HL nie jesteś na mojej liście. A najlepiej to weź wypier*** dalej ludzi okradać, ale już do siebie!

Denis Załęcki wytknął także Irlandczykowi, że ten swoim podejściem nie ma co liczyć na angaż w High League. Powtórzył też wyzwanie – jeśli Parke chce walki z “Bad Boyem”, może ją dostać na The War, czyli federacji Torunianina.

Hahaha, ale ty jesteś chodzącym farmazonem. HL to jest za bardzo szanująca się federacja, by brać takiego dzbana jak ty, jeszcze na walkę ze zwycięzcą jednego z najlepszych pojedynków we ff. Zejdź na ziemie, bo nikt z HL nawet z tobą, nie rozmawiał i tu kolejna próba wykrzyczenia sobie walki. Oczywiście poprzednia relacja tyczyła się tylko tego debila, a nie HL. Jak chcesz się bić to The War 8.10 zapraszam!

Źródło: Instagram
fot. Instagram
Źródło: Instagram
fot. Instagram

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO