sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaFame MMAAdrian Polak komentuje aferę z medykiem! Kibice odpowiadają: "Jak medyk mówi, że...

Adrian Polak komentuje aferę z medykiem! Kibice odpowiadają: „Jak medyk mówi, że masz się odsunąć, to go nie wyzywasz i atakujesz”

Podczas gali FAME 15 za kulisami doszło do awantury pomiędzy osobami z WCA a medykiem, który pomagał Kacprowi Błońskiemu po przegranej walce. Kibice mocno skomentowali szokujące zachowanie „Polaka” i trenerów.

Podczas piątkowej gali Błoński ponownie zmierzył się z Marcinem Dubielem. Tym razem walka odbyła się w klatce rzymskiej i na zasadach no-limit. Zawodnicy walczyli blisko 18 minut i początkowo wydawało się, że to Błoński odniesie zwycięstwo.

Dubiel pokazał jednak wielki charakter i nie dał się znokautować. To on skończyć wycieńczonego przeciwnika, który potrzebował pomocy i prosto z klatki na noszach trafił do punktu medycznego. Po drodze doszło jednak do awantury.

Adrian Polański komentuje awanturę na FAME 15

Kiedy medycy przenosili freak fightera na noszach, miała miejsce konfrontacja jednego z nich z trenerami Warszawskiego Centrum Atletyki oraz Adrianem Polańskim. Zawodnik FAME do całej sprawy odniósł się w wywiadzie dla FightSportPL:

– Medyk bardzo nieładnie się zachował. Kacper prosił o wodę. Medyk zaczął wyzywać nas, kazał nam wypierdalać, odpychał mojego trenera, no nie. Na początku kazał mi wypierdalać, potem do mojego trenera Mansura powiedział wypierdalaj, odepchnął go. No nie, tak nie może być.

Chłop całą drogę błagał o wodę, jak go nieśli na noszach. Chcieliśmy mu dać tej wody, miał przywiązane ręce. Chcieliśmy mu dać wody. Wydaje mi się, że to jest nieprofesjonalizm. To jest bardzo nieprofesjonalne, z tego, co mi wiadomo, włodarze odsunęli tego gościa ze swojej posady.

Podawanie wody półprzytomnemu zawodnikowi w pozycji leżącej oraz przeszkadzanie medykowi było jednak złym pomysłem. Co więcej, do sieci trafiły nagrania ukazujące, jak rzeczywiście wyglądała cała awantura.

Ale odsuń się kurwa na chwilę stąd! – krzyknął medyk w kierunku Mansura Azhieva, który próbował podać Błońskiemu wody. To nie spodobało się trenerowi, który odepchnął medyka. Od razu drugi rzucił w niego butelką, a po chwili do akcji wkroczył także „Polak”. Po wszystkim zapowiedzieli, że zaczekają na ratownika, żeby wypłacić mu liścia.

Mocna odpowiedź kibiców

Kibice pod wywiadem dla FightSportPL w mocnych słowach skomentowali całą aferę oraz wypowiedź freak fightera. Możemy znaleźć m.in. takie wpisy:

– Jak medyk mówi, że masz się odsunąć, to się kretynie jeden odsuwasz, a nie go wyzywasz i atakujesz.

– Wypłynął filmik z tej afery i znowu widać, że Polak kłamie.

– Zachowanie Polaka i trenerów lipa straszna. A ten cwaniaczek łże jak pies.

– Nieprofesjonalne jest podawanie wody komuś, kto może mieć obrażenia wymagające operacji. I co jak go zaintubują do zabiegu i się udusi wymiocinami to Polak czy trener będą za to odpowiadali? Czy medycy?

– Na filmiku z zajścia widać, że Polak opowiada same farmazony, świetny pomysł podawać półprzytomnej leżącej osobie coś do picia.

Poniżej znajdziesz nagrania z awantury za kulisami FAME 15:

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

0
Wielka gala High League 5 już jutro, tj. 10 grudnia o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Damian Janikowski, Alberto vs. Paweł Tyburski, czy Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević. High League 5 - wyniki ważenia NA ŻYWO.