Adrian Polak komentuje aferę z medykiem! Kibice odpowiadają: „Jak medyk mówi, że masz się odsunąć, to go nie wyzywasz i atakujesz”

Fot. YouTube/Twitter
Opublikowane 29 sierpnia 2022, 10:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Podczas gali FAME 15 za kulisami doszło do awantury pomiędzy osobami z WCA a medykiem, który pomagał Kacprowi Błońskiemu po przegranej walce. Kibice mocno skomentowali szokujące zachowanie „Polaka” i trenerów.

Podczas piątkowej gali Błoński ponownie zmierzył się z Marcinem Dubielem. Tym razem walka odbyła się w klatce rzymskiej i na zasadach no-limit. Zawodnicy walczyli blisko 18 minut i początkowo wydawało się, że to Błoński odniesie zwycięstwo.

Dubiel pokazał jednak wielki charakter i nie dał się znokautować. To on skończyć wycieńczonego przeciwnika, który potrzebował pomocy i prosto z klatki na noszach trafił do punktu medycznego. Po drodze doszło jednak do awantury.

Adrian Polański komentuje awanturę na FAME 15

Kiedy medycy przenosili freak fightera na noszach, miała miejsce konfrontacja jednego z nich z trenerami Warszawskiego Centrum Atletyki oraz Adrianem Polańskim. Zawodnik FAME do całej sprawy odniósł się w wywiadzie dla FightSportPL:

– Medyk bardzo nieładnie się zachował. Kacper prosił o wodę. Medyk zaczął wyzywać nas, kazał nam wypierdalać, odpychał mojego trenera, no nie. Na początku kazał mi wypierdalać, potem do mojego trenera Mansura powiedział wypierdalaj, odepchnął go. No nie, tak nie może być.

Chłop całą drogę błagał o wodę, jak go nieśli na noszach. Chcieliśmy mu dać tej wody, miał przywiązane ręce. Chcieliśmy mu dać wody. Wydaje mi się, że to jest nieprofesjonalizm. To jest bardzo nieprofesjonalne, z tego, co mi wiadomo, włodarze odsunęli tego gościa ze swojej posady.

Podawanie wody półprzytomnemu zawodnikowi w pozycji leżącej oraz przeszkadzanie medykowi było jednak złym pomysłem. Co więcej, do sieci trafiły nagrania ukazujące, jak rzeczywiście wyglądała cała awantura.

Ale odsuń się kurwa na chwilę stąd! – krzyknął medyk w kierunku Mansura Azhieva, który próbował podać Błońskiemu wody. To nie spodobało się trenerowi, który odepchnął medyka. Od razu drugi rzucił w niego butelką, a po chwili do akcji wkroczył także „Polak”. Po wszystkim zapowiedzieli, że zaczekają na ratownika, żeby wypłacić mu liścia.

Mocna odpowiedź kibiców

Kibice pod wywiadem dla FightSportPL w mocnych słowach skomentowali całą aferę oraz wypowiedź freak fightera. Możemy znaleźć m.in. takie wpisy:

– Jak medyk mówi, że masz się odsunąć, to się kretynie jeden odsuwasz, a nie go wyzywasz i atakujesz.

– Wypłynął filmik z tej afery i znowu widać, że Polak kłamie.

– Zachowanie Polaka i trenerów lipa straszna. A ten cwaniaczek łże jak pies.

– Nieprofesjonalne jest podawanie wody komuś, kto może mieć obrażenia wymagające operacji. I co jak go zaintubują do zabiegu i się udusi wymiocinami to Polak czy trener będą za to odpowiadali? Czy medycy?

– Na filmiku z zajścia widać, że Polak opowiada same farmazony, świetny pomysł podawać półprzytomnej leżącej osobie coś do picia.

Poniżej znajdziesz nagrania z awantury za kulisami FAME 15:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO