Piątek, 19 Kwietnia, 2024

Denis Załęcki bił się przed High League 4! “K**wa, jak gość ci proponuje solówkę…”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 9 września 2022, 11:46
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Dnia 17 września w Gliwicach odbędzie się kolejne znakomite show ze świata freak fightów. High League 4 zapowiada się znakomicie, a w co-main evencie Artur Szpilka spotka się z Denisem Załęckim.

Dla obu zawodników będzie to drugie starcie w formule MMA. „Bad Boy” ma za sobą porażkę po jednogłośnej decyzji z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem, natomiast były pięściarz w debiucie przed czasem rozprawił się z Siergiejem Radczenką.

Choć z początku to Denis Załęcki był typowany na faworyta, z czasem bukmacherzy zmienili zdanie na ten temat. Przyczyniła się do tego kontuzja Torunianina. “Bad Boy” zaznaczył w wywiadzie dla Fansportu TV, że trenuje tyle, ile może i będzie szukał szybkiego skończenia.

– Trenuję na tyle, na ile noga mi pozwala. Zapi***lam. Jest ciężko, ale daję radę. Siła jest, dynamika jest… będzie ciężki nokaut w pierwszej rundzie!

Denis Załęcki bił się jeszcze przed High League 4!

Wszyscy, którzy nawet okazjonalnie śledzą poczynania Torunianina zauważyli zmianę w jego zachowaniu. Denis Załęcki zdecydowanie się uspokoił i inaczej wypowiada się także w social mediach. Nie oznacza to jednak, że zmieniły się zasady, jakimi w życiu kieruje się “Bad Boy”.

W wywiadzie udzielonym TV Reklama poruszony został temat walki w formule No Limit. Na ostatniej gali Fame MMA 15 zmierzyli się w niej Kacper Błoński oraz Marcin Dubiel, który zwyciężył po ciężkim, 18-minutowym boju. Przed tym pojedynkiem mówił, że jeden ze sparingów, jaki przeprowadził, trwał 43 minuty. Załęcki został zapytany o swoją najdłuższą pojedynczą rundę:

Najdłuższy mój sparing to na ulicy trwał. Jakiś czas temu. Nie wiem ile, długo, k**wa, długo.

To dość zaskakująca informacja, biorąc pod uwagę fakt, iż informacja o starciu “Szpila” vs. “Bad Boy” wiadomo dokładnie od 18 lipca.

K**wa, jak gość ci proponuje solówkę, chce pokazać, jakim nie jest kotem, to wychodzę z nim od razu! – powiedział Denis Załęcki.

Torunianin zwłaszcza dzięki występom na High League szybko poszerzył grono odbiorców. Nietrudno się domyślić, że wiele osób mogło by chcieć pojedynku na ulicy z “Bad Boyem”, by samemu zyskać rozpoznawalność. O to też zapytała freak fightera dziennikarka:

Jak łapie atencje? Jak wychodzimy i idziemy gdzieś, k**wa, do lasu bez kamer, się pobić 1 na 1. Jaka atencja? To on mnie nie lubi i chce mi udowodnić, że jest lepszy.

Bije się za pieniądze. No ale słuchaj, skoro z kimś się nie lubię, mam jakiś tam konflikt można powiedzieć od paru lat na przykład, no i się spotykamy i się widzimy, to wychodzimy zaraz, tak? A że nie mogliśmy spotkać się nigdzie przez poprzednie 2-3 lata i spotkaliśmy się po takim czasie… to wyjaśniliśmy sobie pewne kwestie.

-> Nie przegap premiery książki o legendarnym chuliganie!

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO