Piątek, 19 Kwietnia, 2024

(ZDJĘCIE) “Bonus BGC” nie ma środków do życia? Sprzedaje swoje TROFEA!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 9 września 2022, 11:39
przez Maciek Ściłba
0
0
Jeden komentarz

Kilka dni temu w jednym z artykułów zastanawialiśmy się, czy Piotr “Bonus BGC” Witczak wróci jeszcze do oktagonu. Na ten moment nie ma doniesień mówiących o tym, że zawalczy on na jednej z nadchodzących gal. Są jednak dowody, że poszukuje on środków do życia w inny sposób.

Łazarski Gladiator” od lat zmaga się z problemami natury zdrowotnej i osobistej. Ich nasilenie widoczne było w lipcu, kiedy opublikował serię dziwnych InstaStories. Później jego ówczesna konkubina tłumaczyła, że było to spowodowane nawrotem choroby u Piotra.

Na początku września pojawiła się informacja, że “Bonus BGC” poszukuje nowej kobiety. Jak się okazało rozstał się on z wieloletnią partnerką i matką swojego dziecka. Obecnie w social mediach Piotra Witczaka można zaobserwować, że stara się on zdobyć pieniądze na różne sposoby.

Puchar FAME MMA za 200 zł

Bonus BGC” poinformował, że poszukuje on “ciekawej, stałej” pracy w Poznaniu. Niemal codziennie ogłasza także, że można zwrócić się do niego z prośbą nagrania filmiku okolicznościowego lub zaprosić go na jakiś event w formie gościa. Oczywiście za odpowiednią opłatą.

Najciekawsze jest to, że “Łazarski Gladiator” postanowił pozbyć się swoich trofeów, które są pamiątką po jego występach w federacjach freak fightowych. Na jednym ze stories widzimy, że chciałby on sprzedać puchar otrzymany po walce Sebastianem “Ztrollowanym” Nowakiem na gali FAME 2 za minimum 200 zł.

Źródło: Instagram
Źródło: Instagram

Bonusowi BGC” z pewnością nie pomagają przeciwności losu, których naprawdę dużo doświadczył w ostatnim czasie. Czy uda mu się wyjść na prostą? Trzymamy kciuki za to, aby Piotr Witczak uporządkował sprawy osobiste i pojawił się jeszcze w oktagonie.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO