Środa, 24 Kwietnia, 2024

Zdjęcie Piotra Szeligi w szatni Akademii Sportów Walki Wilanów! “Tu się nie ma co śmiać, jest poważny temat!”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 12 września 2022, 13:06
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Jakiś czas temu Piotr Szeliga wdał się w konflikt z Michałem Pasternakiem, zawodnikiem Akademii Sportów Walki Wilanów. Okazuje się, że zdjęcie freak figtera znajduje się na samym wejściu do klubowej szatni!

Od dłuższego czasu na matach pod okiem Mirosława Oknińskiego przygotowuje się też wielu freak fighterów. Na zbliżającej się gali High League 4 zobaczymy trzech reprezentantów trenera Oknińskiego. Cezary “Czaro” Nykiel spotka się z Jakubem Nowaczkiewiczem, a Amadeusz “Ferrari” Roślik rozwiąże w klatce konflikt z Pawłem Bombą. Najbardziej wszyscy jednak czekają na pojedynek Denisa Załęckiego, który zmierzy się z Arturem Szpilką.

W Akademii Sportów Walki Wilanów ćwiczy i ćwiczyło też wielu świetnych, profesjonalnych zawodników. Wśród nich można wymienić Michała Oleksiejczuka, czy Michała Pasternaka. Ten drugi wdał się niedawno w konflikt z Piotrem Szeligą, co zdaje się żartem w klubowej szatni.

-> OGLĄDAJ GALĘ HIGH LEAGUE 4

“Wampir” tłumaczy zdjęcie Szeligi w szatni!

W połowie sierpnia doszło do wymiany zdań, w której Michał Pasternak ostro wypowiedział się m.in. na temat Alana Kwiecińskiego oraz właśnie Piotra Szeligi. Ten drugi odpowiedział mu nazywając “internetowym atencjuszem, który szuka walki”. Popularny “Wampir” nazwał w odpowiedzi freak fightera “piz*ą”.

Całe spięci Pasternaka z “Szelim” zostało obrócone w żart w Akademii Sportów Walki Wilanów. Na wejściu do klubowej szatni wisi zdjęcie zawodnika Fame MMA, co można zobaczyć w ostatnim odcinku na kanale Ebe Ebe. “Wampir” wytłumaczył też, czemu owa fotografia ma służyć:

To jest nasz cieć i on nam pilnuje rzeczy. Jak coś chcesz teraz zostawić, możesz zostawiać wszystko, nie? Wszystko co masz możesz zostawiać! Wszystkie rzeczy, które są cenne, możecie zostawić, bo on pilnuje.

Jeśli coś zginie, piszesz do niego na priv i cieć Szeliga, prokurator, zwraca ci siano na konto. Poważnie, tu się nie ma co śmiać! Jest poważny temat, nie?

-> High League 4 PPV wykupisz TUTAJ!

Kursy bukmacherskie na galę High League 4

Galę HIGH League 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO